חפש באתר
אף שבור
 

אף שבור

אף שבור הוא בדרך כלל אף אשר ספג פגיעה פנימית בסחוס והעצמות כתוצאה ממכה חזקה, מצב זה יגרום גם לקשיי נשימה וגם למראה חיצוני לקוי ובכדי לתקנו בצורה הטובה ביותר יש לפנות מיד להליך כירורגי וזאת מכיוון כי אם תמתינו זמן ממושך לקבלת טיפול העצמות והסחוס יתאחו בצורה עקומה שתקשה מאד על תהליך התיקון.

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב אודות אף שבור כגון: כיצד מטפלים באף שבור, מהו בכלל אף שבור ועוד..

תיקון אף שבור

במידה ושברתם את אפכם פנו לטיפול רפואי מיד בכדי למנוע כאמור את התאחות העצמות והסחוס בצורה עקומה, הרופא אשר יטפל בכם יחזיר את האף למקומו ויקבע אותו בעזרת סד מיוחד אשר ימנע מהאף לזוז בזמן ההחלמה וההתאחות.

שימו לב!!! לאחר המכה שתגרום לשבר, האף יתנפח ולעיתים הנפיחות עלולה להסתיר את המראה העקום והלא אסתטי שנגרם כתוצאה מהשבר, רבים נוטים בעקבות כך לחשוב כי לא מדובר בשבר אלא רק במכה חזקה שגרמה לנפיחות ובגלל זה לא פונים לטיפול רפואי וכאשר הנפיחות יורדת ומגלים כי זה אכן שבר העצמות והסחוס כבר בשלבי איחוי מתקדמים ונזק חיצוני כנראה יישאר.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  ניתוח אף לאף שבור

  אם תיקון האף נעשה בצורה רשלנית, מאוחרת או פשוט לא מוצלחת ובכל זאת נגרם לאפכם נזק חיצוני במראהו או נזק פנימי בזרימת האוויר ניתן לתקן זאת על ידי ניתוח אף מתאים לסיטואציה.

  נזק למראה החיצוני- במידה והנזק משבר האף הוא חיצוני ופוגע במראה שלכם יבצע המנתח ניתוח אף פלסטי אשר בו ישבור שוב את עצמות האף, יסיר רקמות וסחוס אשר מפריעות ויחזיר את אפכם לצורתו הטבעית, אם ברצונכם כבר על הדרך לבצע שינוי בצורה של אפכם זה יהיה ניתן לביצוע בו בזמן.

  נזק לזרימת האוויר בתעלות האף- כאשר העצמות והסחוס באף מתאחים בצורה עקומה קיים סיכוי כי זרימת האוויר בתעלות האף תיסתם וקשיי נשימה יורגשו בעקבות כך, במצב זה ניתן לבצע ניתוח אף רפואי או גם בשמו המוכר יותר ניתוח מחיצת אף, בעת הליך כירורגי זה יבצע המנתח תיקון פנימי על ידי יישור והסרה של חלקי הסחוס והעצם שמפריעים לזרימת האוויר.

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לניתוח אף פלסטי!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לניתוח אף פלסטי!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט