חפש באתר
אף גדול
 

אף גדול

אסתטיקה חיצונית היא תחום שעליו משקיעים רבים את זמנם וכספם כאשר ההתמקדות לרוב תהיה על אזור הפנים מכיוון וזהו האזור הבולט ביותר בגוף, אך לא משנה כמה נשקיע בטיפולי פנים, עיצוב השיער ושיקום הפה, כל עוד יש לנו אף גדול וחסר פרופורציות ביחס לפנים האסתטיקה של הפנים תלקה בחסר.

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב אודות ניתוח אף פלסטי המיועד לטיפול באף גדול וחסר פרופורציות ביחס לתווי הפנים.

כיצד מקטינים ומעצבים אף גדול?

ובכן בעקרון את עיצוב והקטנתו של אף גדול תבצעו באמצעות ניתוח אף פלסטי, בעת הליך כירורגי זה יבצע המנתח הסרה של רקמות סחוס, עור ועצמות באזור האף, יצמצם את היקפיו ויעצב אותו מחדש בהתאם כמובן לתווי הפנים.

אופן הביצוע של ניתוח האף- ובכן כמו בכל ניתוח פלסטי גם בתחילת ניתוח זה תבוצע זריקת הרדמה מקומית או מלאה על פי החלטת הרופא המנתח(בדרך כלל ההרדמה בניתוחי אף היא מקומית בליווי של טשטוש עמוק) ולאחר שהשפעת חומר ההרדמה תחל הניתוח יצא לדרך, בשלב הראשון של הניתוח יבצע המנתח חתכים פנימיים בתעלות האף שמטרתם היא הגעה אל רקמות העור, הסחוס והעצם לאחר מכן יסיר המנתח כמות מכובדת מכל אחד מהם בכדי לצמצם את נפח האף וגם לגרום לו להיות חופשי כך שיוכל לעצבו על ידי קיבועו במיקום חדש.

בסיום ההליך יקבע המנתח את האף באמצעות סד גבס אשר יגרום לסחוס ולעצמות להתאחות באופן ישר ויציב, במידה ואף לא יהיה יציב ההתאחות תהיה עקומה ותהרוס את העיצוב החדש שהאף אמור לקבל.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  מאיזה גיל ניתן לבצע ניתוח זה?

  ובכן הגיל בו ניתן לראשונה לבצע את ניתוח האף הוא אינדיבידואלי וקשור להתפתחות הפיזית של המטופל, זאת מכיוון כי כל עוד המטופל לא הגיע לגיל בגרות בו הוא מפסיק להתפתח קיים סיכון כי האף ימשיך לגדול גם לאחר הניתוח ובכך יפגמו התוצאות הסופיות שהושגו.

  אז אמנם אין לדעת בוודאות באיזה גיל כל אחד ואחת מכם יפסיק לגדול  אך ניתן לשער זאת על פי ממוצע הגילאים בהם רוב בני הנוער מסיימים לגדול כאשר נשים מקדימות את הגברים והגיל הממוצע שלהן לבגרות פיזית הוא 15-16 בעוד גברים מגיעים לרוב לבגרות פיזית בין הגילאים 17-18.

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר מטובי מנתחי האף שקיימים!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר מטובי מנתחי האף שקיימים!
  קטגוריות משנה
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט