חפש באתר
ניתוח אף
 

ניתוח אף פלסטי

ניתוח אף הינו ניתוח פלסטי מהמבוקשים והנפוצים ביותר שקיימים, פופולאריות זו נובעת בעיקר מהסיבה כי הניתוח מיועד לגברים ולנשים כאחד ותוצאותיו משנות את איכות החיים בצורה משמעותית, אך לעיתים התוצאות הן דווקא הפוכות ובמקום לשפר את האסתטיקה של הפנים כישלון בניתוח יוצר פגם שגורם לנו מפח נפש אדיר ולרוב מצריך אותנו לעבור ניתוח אף חוזר בכדי לתקן את העיוות.

במדריך זה נביא בפניכם את כל המידע שאתם צריכים ורוצים לדעת על ניתוחי אף כגון: מחירים, זמן החלמה, סיכונים וסיבוכים, ניתוחי אף רפואיים, ניתוח אף חוזר, מנתחי אף, המלצות וכ”ו….

מהו ניתוח אף?

במהלך ניתוח אף יבוצע תיקון של מבנה האף על ידי הסרה של חלקי סחוס ועצמות מיותרים שבלעדיהם יוכל המנתח לקבע את האף על פי הצורה הרצויה ולהמתין בסבלנות שהאף יתאחה לפי קיבוע זה.

ההרדמה המקובלת בניתוח אף הינה הרדמה מקומית בתוספת של טשטוש עמוק, הרדמה זאת מועדפת על רוב מנתחי האף מכיוון ואין צורך לחבר את המטופל למכשירי הנשמה (צינורות הנשמה) שמפריעים למנתח לעבוד ובכך מאריכים את זמן הניתוח (דבר שיגרום גם למחיר הסופי של הניתוח לתפוח).

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  ניתוח האף מתבצע באחת משתי דרכים אלו:

  את ניתוח האף ניתן לבצע בשתי דרכים שנתאר בפניכם כאן, את הדרך בה בסוף תנותחו יבחר הרופא המנתח בהסתמך על הנתונים הפיזיים והרפואיים שלכם.

  1. ניתוח חיצוני – בניתוח זה יבצע המנתח חתך חיצוני דרכו יגיע אל הסחוס והעצמות, ניתוח זה נחשב קל יותר לביצוע אך כזה שמשאיר סיכוי לצלקת חיצונית, לרוב ניתוח זה יתבצע רק במקרים הבאים: ניתוח אף חוזר, ניתוח מחיצת אף, קיצור אף והשתלת סחוס.
  2. ניתוח פנימי – על אף שניתוח זה נחשב קשה יותר לביצוע, מעדיפים רוב המנתחים דווקא כן לבצע אותו כשיש את האפשרות לכך וזאת מכיוון שהתוצאות האסתטיות שלו טובות יותר. את ניתוח זה מבצעים דרך תעלות הנחיריים מבלי לבצע חתכים חיצוניים ובזכות כך מצליחים להימנע מצלקות חיצוניות. במהלך הניתוח ישתמש המנתח במכשיר שירחיב  את הנחיריים ויאפשר לו לבצע הסרת חלקי סחוס ועצמות ממקומן.

  סיכונים וסיבוכים בעת ולאחר ניתוח אף

   כמו בכל הליך כירורגי גם בניתוח אף ישנם לא מעט סיכונים, אך ניתן בוודאות להגיד כי הסיכויים שיקרה סיבוך כלשהו הולך ופוחת במרוצת השנים וכבר היום הסבירות לכך איננה גבוה, אך כאשר יש אפילו סיכוי קלוש לסיבוך עלינו לדעת ולהכיר אותו מבעוד מועד ועל כך תוכלו להמשיך ולקרוא בעמוד ניתוח אף סיכונים וסיבוכים!

  החלמה מניתוח אף

  ההחלמה לאחר ניתוחי אף תהיה שונה בין ניתוח אחד למשנהו ועל מנת להכין עצמכם מראש ולדעת מידע חשוב כגון: משך תקופת המחלה שתאלצו לקחת מהעבודה, עוצמות הכאב לפי פרקי זמן, מה מותר לעשות ומה אסור אחרי ניתוח אף, אנו מזמינים אתכם להמשיך ולקרוא במדריך ניתוח אף החלמה!

  ניתוחי אף מחירים

  מחיריהם של ניתוחי האף מורכבים מכמה פרמטרים וישתנו בין ניתוח לניתוח ובין מטופל למטופל, אין ביכולתנו, או ביכולתו של אף אחד אחר לעמוד את מחיר הניתוח ללא חישוב כל הפרמטרים (שמשתנים בין כל מטופל), אך יש באפשרותנו ללמד אתכם מהם פרמטרים אלו וכיצד ניתן להעריך את מחיר הניתוח שלכם, כמו כן נציג את גבולות המחיר ההגיוניים. כנסו לעמוד ניתוח אף מחירים ולמדו כל שעליכם לדעת על מחירי ניתוח זה!

  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר עבור ניתוח אף מטובי המנתחים!
  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר עבור ניתוח אף מטובי המנתחים!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט