חפש באתר
קמטים בצוואר
 

קמטים בצוואר

קמטים בצוואר הם לרוב תוצאה של הזדקנות והתדלדלות העור באזור הצוואר, בכדי להעלים קמטים אלו קיים הליך כירורגי אשר בסיומו צווארכם יראה צעיר ורענן שוב, הליך זה נקרא ניתוח מתיחת צוואר.

בעמוד זה נביא בפניכם את כל המידע אודות העלמת קמטים בצוואר באמצעות ניתוח מתיחת צוואר כגון: מהו ניתוח זה בכלל וכיצד הוא מתבצע? סיכונים, החלמה ועוד…

העלמת קמטים בצוואר באמצעות ניתוח

ובכן כמו שכבר ציינו אותם קמטים המופיעים על הצוואר הם לרוב תוצאה של הזדקנות והתדלדלות העור באזור, בכדי להעלים פגם אסתטי זה ולגרום לצוואר שלכם לחזור ולהיראות צעיר ורענן ניתן לבצע ניתוח מתיחת צוואר.

ניתוח מתיחת הצוואר הוא הליך כירורגי בו הרופא המנתח מבצע חתך המתחיל ממש מתחת לאוזן ויורד כל הדרך אל העורף ושם נעצר, בעזרת חתך זה מפריד המנתח את העור מרקמות השריר, מותח, מסיר את עודפי העור מהצוואר ותופר בחזרה כאשר העור מתוח.

התוצאה של ניתוח זה תראה רק לאחר מספר חודשים כאשר הנפיחות תעלם והחתכים יתאחו, אז תוכלו להבחין כי אין כל קמטים בצוואר, אין כל עודפי עור תלויים ומראהו מצעיר אתכם בכמה שנים לפחות.

סיכונים בניתוח העלמת קמטים בצוואר (מתיחת צוואר)

ובכן ניתוח זה הוא כאמור הליך כירורגי אשר ככל הליך מסוג זה טומן בחובו מספר סיכונים העלולים לצוץ במהלכו או במהלך תהליך ההחלמה ממנו, סיכונים ותופעות לוואי אלו הם:

  • זיהומים- תופעת הלוואי הנפוצה ביותר לאחר כל ניתוח פלסטי היא הופעת זיהומים, תופעה זו אם תפרוץ סביר להניח שתתרחש בזמן ההחלמה וסימניה לרוב יהיו חום, גירודים באזור, אדמומיות וכאבים. בכדי לצמצם את הסיכוי לכך שתופעה זו תופיע אצלכם תתבקשו לשמור על היגיינה גבוה בזמן ההחלמה. במידה וזיהום בכל זאת הופיע הרופא המנתח לרוב יפתור זאת על ידי מתן כדורי אנטיביוטיקה מתאימים.
  • פגיעה בעצבים- בצוואר קיימים עצבים שונים השייכים לאזור הפנים ובזמן הניתוח קיים סיכון כי עצב כזה או אחר יפגע מסכין המנתחים בטעות, במקרה שכזה קיימים שני תרחישים כאשר בראשון תחושו כאבים כרוניים ובשני ההפך, כלומר חוסר תחושה כללי באזור בו נפגע העצב. מצב זה אם יקרה לרוב יעלם מעצמו לאחר מספר חודשים אך קיים גם סיכוי כי יישאר עמכם לעד.
  • צלקת- לרוב אם תישאר צלקת היא תהיה חבויה מאחורי קו השיער הראשוני ובכך תמנע פגיעה באסתטיקה החיצונית שלכם, אך במקרים קיצוניים הצלקת כן נראית כלפי חוץ.

ניתן לקרוא גם על הליך ההחלמה שלאחר ניתוח זה בעמוד מתיחת צוואר החלמה!

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר למתיחת צוואר מטובי המנתחים!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר למתיחת צוואר מטובי המנתחים!
© כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט