חפש באתר
מתיחת צוואר שאלות ותשובות
 

מתיחת צוואר שאלות ותשובות

שאלה: מהי ההרדמה שבה משתמשים בניתוח מתיחת צוואר?

תשובה: ובכן תשובה זו תהיה שונה בין מטופל אחד לשני וזאת על פי המלצותיו של הרופא המנתח ובהתאם לבריאותו של המטופל, אך ברוב המקרים נהוג לבצע זאת תחת הרדמה מלאה.

שאלה: מהו זמן ההחלמה המשוער לאחר ניתוח מתיחת צוואר?

תשובה: ובכן גם בתשובה זו אין תשובה גורפת וחד משמעית כלפי כלום, זמן ההחלמה של כל אחד ואחת יהיה שונה וזאת מכיוון שהגוף של כל אחד מאתנו מגיב בצורה שונה לניתוח, אך ניתן לשער כי טווח הזמן ינוע בין שבוע לעשרה ימים (ימי היעדרות מהעבודה), כאשר החזרה לשגרת חיים מלאה הכוללת פעילות גופנית ועוד תנוע בין חודשיים לשלושה ובהתאם להוראותיו של הרופא.

שאלה: האם ישנן הגבלות לאחר ניתוח מתיחת צוואר?

תשובה: כמובן, בזמן ההחלמה תיאסר עליכם כל פעילות גופנית במשך חודש עד חודשיים, לאחר מכן תאלצו לחזור בצורה מתונה ובאישור רופא בלבד, כמו כן חשיפה לשמש אסורה לאחר הניתוח לתקופה של מספר חודשים (הרופא יאמר לכם את משך הזמן המדויק) בימים הראשונים לא תוכלו לגלח את הפנים ולחפוף את השיער מחשש כי החבישה במקום תינזק.

שאלה: לאחר כמה זמן יהיה ניתן להבחין בתוצאות?

תשובה: את התוצאות הסופיות של ניתוח פלסטי זה יהיה ניתן לראות בטווח זמן של בין חודשיים לשלושה מיום הניתוח לאחר שהנפיחות והפצעים ייעלמו.

שאלה: האם קיימות תופעות לוואי לאחר הניתוח?

תשובה: כן לאחר ניתוח מתיחת הצוואר קיים סיכוי תחוו תופעות לוואי כגון: זיהום, בצקות, דימומים, חוסר תחושה באזור, פגיעה בעצבים, צלקות ועוד.. למידע רחב ומפורט יותר על תופעות הלוואי כנסו לעמוד מתיחת צוואר סיכונים וקראו!

שאלה: האם יש להפסיק לעשן לפני ניתוח זה ואם כן למה?

תשובה: קודם כל התשובה לשאלה הראשונה היא כן! צריך להפסיק לעשן לפני ניתוח מתיחת צוואר וזאת מכיוון שהניקוטין שמצוי בסיגריות גורם לזרימת דם איטית יותר באזור, דבר אשר מקשה על הפצעים אשר צריכים את אספקת החמצן והדם בכדי להחלים ולהתאושש.

שאלה: האם לאחר ניתוח זה יש צורך באשפוז?

תשובה: בדרך כלל לאחר ניתוח מתיחת צוואר נהוג להשאיר את המטופלים להשגחה באשפוז של לפחות 24 שעות, אך זוהי פעולה אשר מתקבלת על ידי הרופא המנתח ובהתאם למצב הרפואי שלכם לאחר הניתוח.

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר למתיחת צוואר מטובי המנתחים!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר למתיחת צוואר מטובי המנתחים!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט