חפש באתר
הכנה לניתוח מתיחת צוואר
 

הכנה לניתוח מתיחת צוואר

מתיחת צוואר הינו ניתוח פלסטי אשר בעזרתו אנו יכולים שוב להתהדר במראה צעיר ונקי יותר מזה הקדם לניתוח, אך האם כולם יכולים לעבור ניתוח זה? ואם לא אז מי הם המועמדים האולטימטיביים?

בעמוד הכנה לניתוח נביא בפניכם מידע רב אודות ההכנה לתהליך ההחלמה, בדיקת ההתאמה לניתוח, כיצד לבחור מנתח ועוד…

שלב ראשון בדיקת התאמה לניתוח צוואר

אחרי שהחלטתם כי עורכם המידלדל והמקומט בצוואר צריך לעבור ניתוח מתיחת צוואר בכדי לחזור ולהיראות צעיר שוב, תאלצו לקבוע פגישת ייעוץ עם מנתח פלסטי בה יבדוק את כשירותכם לעבור ניתוח זה וגם את שיטת הפעולה אשר צריכה להינקט.

בדיקת ההתאמה תכלול שאלות רפואיות על מצבכם הנוכחי וזה שבעבר בכדי לשלול מחלות אשר עלולות לסכן את חייכם בזמן הניתוח או את איכות התוצאה הסופית. בדרך כלל אנשים אשר סובלים ממחלות לב, סכרת ומחלות עור שונות ייבדקו בצורה יסודית יותר וקיים סיכוי כי הרופא המנתח יסרב לנתחם בעקבות הסיכון הרב.

הפסקת עישון לפני ניתוח מתיחת צוואר

אחת ההמלצות החשובות ביותר לפני ניתוח מתיחת צוואר היא הפסקת העישון בתקופה של חודש וחצי לפני מועד הניתוח ועד לאחר החלמה מלאה וזאת מכיוון כי העישון מעלה את הסיכון לסיבוכים ותופעות לוואי בזמן הניתוח ואחריו בעקבות כך שהשפעת הניקוטין שבסיגריות גורמת לצמצום זרימת הדם, פעולה אשר עלולה להביא לריפוי לקוי של הפצעים.

להתכונן טוב לתקופת ההחלמה

ניתוח מתיחת צוואר הוא כזה המצריך הפרדה של שכבות העור מהשרירים, קיצורם ותפירתם של האחרונים, הסרה של עור עודף וסגירה עם סיכות. גם בלי להבין ברפואה מובן לכל אדם שקורא שורות אלו שאחרי הליך זה תגיע החלמה ארוכה וכואבת, אחת כזו שצריך להיערך אליה נכון, לסדר את העניינים בעבודה כך שלא ייווצר עומס מיותר, להכין את הבוס לזמן מחלה ארוך ולהכין לעצמכם כל דבר או פריט שיוכלו לעזור לכם ולהעביר את תקופה זו בצורה קלה ונוחה יותר. למידע רחב ומפורט יותר על תקופת ההחלמה שלאחר ניתוח מתיחת צוואר אנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד מתיחת צוואר החלמה!

בחירה של מנתח טוב

בחירה של מנתח טוב היא למעשה 80% מניתוח מוצלח, מנתח טוב ידע לבצע את הניתוח בצורה הכי טובה וחלקה שאפשר בהתאם לנתונים של כל מטופל ומטופל, הרשו לנו לתת לכם הצעות מחיר ממספר מנתחים מהשורה הראשונה בישראל, כל שעליכם לעשות הוא להשאיר את פרטיכם בתיבה למטה ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר למתיחת צוואר מטובי המנתחים!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר למתיחת צוואר מטובי המנתחים!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט