חפש באתר
מתיחת צוואר
 

מתיחת צוואר

ניתוח מתיחת צוואר הינו ניתוח אשר מעלים את נזקי הזמן מעור הצוואר (קמטים ועור מדלדל) ובעזרת הליך זה תוכלו לשפר את חזותכם החיצונית ולהיראות צעירים יותר.

במאמר זה נביא בפניכם את כל שצריך לדעת על ניתוח זה כגון: אופן ביצועו, מי מתאים לניתוח, סיכונים ותופעות לוואי שכרוכות בניתוח, תקופת ההחלמה ועוד..

איך מתבצע ניתוח מתיחת צוואר?

הרדמה-הניתוח עצמו מתבצע בחלק מהמקרים תחת הרדמה מלאה ובחלק בהרדמה מקומית בלבד, את ההחלטה על אופן ההרדמה בדרך כלל יקבע בדרך כלל המנתח על פי בריאותו הכללית של המנותח ורצונותיו.

מהלך הניתוח-לאחר שהשפעת ההרדמה תפעל על המטופל יחל המנתח לבצע חתך מאחורי האוזן ממש בקו השיער הראשוני (מיקום זה טוב גם בכדי להסתיר צלקת אם תהיה), לאחר ביצוע החתך מפריד המנתח את שכבת העור משכבת השרירים.

בשלב זה כאשר השרירים של הצוואר חשופים ידאג המנתח למתוח אותם ולתפור אותם במצב זה אחד אל השני ללא כל פעולת חיתוך או הסרה, לאחר סיום פעולה זו מסיר המנתח את רקמות העור המיותרות וסוגר על ידי תפרים.

לאחר הניתוח

בסיום הניתוח שאורך בין 2-4 שעות ייחבש המקום ונקזים שמטרתם להמשיך ולהוציא הפרשות מהמקום גם לאחר הניתוח ימוקמו באזור והמנתח יסיר אותם לאחר מספר ימים.

את הלילה שלאחר ניתוח מתיחת הצוואר בדרך כלל יעשה המטופל תחת השגחה במתקן האשפוז בו עבר את הניתוח ורק לאחר בדיקה מקיפה של הרופא שתאשר כי הוא התאושש ומצבו טוב ויציב הוא ישוחרר הביתה להמשך תהליך ההחלמה.

את תוצאות הניתוח ניתן יהיה לראות באופן סופי רק לאחר מספר חודשים.

תקופת ההחלמה מניתוח מתיחת צוואר

בניתוח זה המנתח יבצע חתכים, הסרה של עור, מתיחת השרירים ותפירתם זה לזה, הליכים אלו יכניסו את הגוף לתהליך של התאחות והחלמה בה יהיו עליכם מספר מגבלות, קשיים, כאבים ותחושות לא נעימות.

בעמוד מתיחת צוואר החלמה נביא בפניכם את כל המידע שצריך לדעת על תקופה זו בנוסף למספר המלצות, אז לחצו על הקישור והיכנסו!

סיכונים ותופעות לוואי בניתוח מתיחת צוואר

לאחר כל ניתוח פלסטי או הליך כירורגי אחר קיימים סיכונים ותופעות לוואי אשר יכולים ועלולים לצוץ, ניתוח זה איננו שונה מהשאר וגם לו מספר סיכונים וסיבוכים אופייניים.

למידע רחב על הסיכונים והסיבוכים שעלולים לצוץ בניתוח זה כגון: צלקות, זיהומים, פגיעות עצביות, דימומים ועוד.. אנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד מתיחת צוואר סיכונים ולקרוא.

מי מתאים לניתוח זה?

ניתוח זה מתאים עבור אנשים שעורם החל (או שכבר נמצא) בתהליך ההזדקנות וקמטים או עור מיותר שמדלדל מהדרים את צווארם, חשוב להבין כי אנשים בעלי הצטברויות שומן צריכים קודם לבצע שאיבת שומן ( גשו לרופא המנתח והוא ייעץ לכם האם אתם יכולים לגשת מיד לניתוח מתיחת צוואר או שעליכם לעבור קודם שאיבת שומן).

כמו כן בזמן פגישת הייעוץ ספרו למנתח את כל בעיותיכם הרפואיות ותרופות אשר אתם נוטלים וזאת בכדי לדעת אם אתם כשירים מבחינה רפואית לעבור את ניתוח זה.

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר למתיחת צוואר מטובי המנתחים!
© כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט