חפש באתר
ניתוח מתיחת פנים סיכונים
 

ניתוח מתיחת פנים סיכונים

ניתוח מתיחת פנים הינו הליך כירורגי שבו טמונים מספר סיכונים וסיבוכים העלולים להופיע במהלך הניתוח או לאחריו.

בעמוד ניתוח מתיחת פנים סיכונים נביא בפניכם את מרב הסיכונים ותופעות הלוואי שעלולים להופיע לאחר ניתוח זה כגון: סיכונים כתוצאה מההרדמה, זיהומים, צלקות, פגיעה בעצבים, שיתוק בשרירי הפנים ועוד..

סיכונים ותופעות לוואי נפוצים לניתוח מתיחת פנים:

  • זיהומים- לאחר כל הליך כירורגי יש סיכוי כי יופיעו זיהומים פנימיים או חיצוניים, לרוב זיהומים אלו ייעלמו לאחר טיפול אנטיביוטי שתקבלו מהרופא המנתח שלכם, כמו כן חשוב לשמור על ההיגיינה של המקום בכדי להקטין את הסיכוי שזיהום כזה או אחר יצוץ.
  • צלקות- ניתוח מתיחת פנים הינו ניתוח שבא לענות על צורך אסתטי וכאשר אנו פונים אל עבר מענה זה עלינו לקחת בחשבון כי ניתוחים פלסטיים עלולים גם להשתבש ובמקום לשפר את האסתטיקה החיצונית אנו עלולים ליצור פגם! בניתוח מתיחת פנים מבוצע חתך ארוך שרובו עובר מאחורי קו השיער הראשוני ואז גם אם תהיה צלקת קטנה רוב הסיכויים כי היא תוסתר על ידי השיער, אך ישנו גם סיכוי כי באזור הצלקת לא יצמח שוב שיער ואז היא תהיה חשופה כלפי חוץ.
  • פגיעה בעצבי הפנים- בעת ניתוח מתיחת הפנים מבצע המנתח כאמור חתך ארוך, חתך זה אמור להפריד את שכבת העור משכבות הרקמות האחרות ולפעמים בשלב זה קורה פגיעה בעצבי הפנים שעלולה לגרום לכאבים או חוסר תחושה באזור לצמיתות.
  • שיתוק בהבעות הפנים הפנים- בעת החיתוך של שכבת העור לעיתים גם נחתכים שרירים חשובים שאמורים לסייע בהבעות הפנים והזזת השפתיים, במצב כזה קיים סיכון כי לא תוכלו להשתמש בשרירים אלו והבעות הפנים או אפילו תזוזת השפתיים שלכם יהיו משותקים, לרוב מקרה זה אם קורה או זמני ולאחר זמן מה יתאחו השרירים ויחזרו לפעול כראוי.
  • שטפי דם- לאחר ניתוח מתיחת הפנים ישנה סבירות כי יופיעו לכם שטפי דם שמקורם בדרך כלל הינו לחץ דם גבוה והטיפול בשטפי דם אלו הוא פתיחתם של התפרים וניקוז הדם החוצה. סיכון זה הוא נמוך יחסית ולרוב גם ניתן לשליטה על ידי הורדת לחץ הדם של המטופלים.
  • תוצאות לא מספקות- לאחר הניתוח לא יהיה ניתן להבחין בתוצאותיו מיד אלא תאלצו להמתין מספר שבועות לתוצאות ראשוניות ומספר חודשים עבור תוצאות סופיות!לאחר זמן זה שהנפיחות בפנים נעלמת לחלוטין והפצעים מתאחים יכול להיות שתגלו פתאום כי קיימת חוסר סימטריה, לא הועלמו כל הקמטים, צלקות, שיער שלא חוזר לגדול ועוד..

 

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר למתיחת פנים מטובי המנתחים!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר למתיחת פנים מטובי המנתחים!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט