חפש באתר
מתיחת פנים שאלות ותשובות
 

מתיחת פנים שאלות ותשובות

שאלה: האם לאחר ניתוח מתיחת פנים יש להישאר לאשפוז ואם כן אז לכמה זמן?

תשובה: ראשית התשובה היא כן, כן יש צורך באשפוז לאחר ניתוח מתיחת פנים בו יעקבו הרופא המנתח וצוות האחיות אחר התאוששותכם, את זמן האשפוז יקבע הרופא המנתח ולא ניתן להעריכו מכיוון והוא משתנה בין אדם לאדם ביחס לקצב ההתאוששות שלו. ברוב המקרים האשפוז לא יארך מיומיים.

שאלה: האם קיימות הגבלות כלשהן בזמן ההחלמה?

תשובה: כמובן, לאחר ניתוח מתיחת פנים עור פניכם יאלץ להחלים ולהתאושש מהליך לא פשוט שהוא עבר ומן הסתם ככל שתעזרו לו כך הוא יחלים בצורה טובה ומהירה יותר. קיימות מספר הגבלות לאחר ניתוח מתיחת פנים אותם יהיה עליכם לבצע והם:

 • להימנע מעישון לפני ואחרי הניתוח- העישון פוגע בכמות הדם שזורם לאזור הפנים ומחסיר מהעור את הכדוריות הלבנות והחמצן שהוא כל כך צריך בכדי שהחתכים יגלידו ויתרפאו בצורה טובה ויפה, אם תמנעו מעישון בתקופה שקודמת לניתוח (בדרך כלל חודש לפני) ובתקופת ההחלמה ללא ספק תזכו לתוצאות טובות יותר ולסיכון פחות מפני סיבוכים ותופעות לוואי שעלולים להופיע בזמן ההחלמה.
 • הגבלות על פעילות פיזית וגופנית- להימנע מפעילות גופנית ופיזית מספר ימים (מספר הימים יקבע על ידי הרופא) בכדי שהגוף ינצל את המנוחה וישקיע את מרב האנרגיה בתהליך ההחלמה וההתחדשות של העור.
 • חשיפה לשמש- חשיפה לשמש עלולה להיות מסוכנת גם במצב רגיל אך לאחר ניתוח מתיחת פנים הסיכון עולה משמעותית וזאת בעקבות כך שמערכות ההגנה הטבעיות של העור נמצאות במצב נמוך מהרגיל והעור כרגע חשוף ופגיע יותר לנזקיה של השמש שעלולים לגרום לנזק משמעותי, לכן הקפידו שלא להיחשף לשמש וכאשר אין ברירה השתמשו בכל אביזר לבוש או תכשיר הגנה (שימו לב להוראות הרופא לגבי מריחת תכשירים באזור).
 • איפור- לאחר הניתוח תאלצו להימנע מאיפור ומריחת תכשירים כלשהם באזור הפנים לתקופה שאותה יגדיר הרופא.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  שאלה: מהו זמן ההחלמה המשוער וכמה זמן אני ייאלץ להיעדר מהעבודה?

  תשובה: זמן ההחלמה לאחר כל ניתוח פלסטי משתנה בין אדם לאדם ואין להעריך מראש כמה זמן ייקח לכל אחד מאתנו אלא רק להעריך באופן כולל. זמן ההחלמה המשוער יהיה בערך חודש עד חודש וחצי כאשר חופשת המחלה וחזרה לעבודה תתאפשר בין 10 ימים לשלושה שבועות.

  שאלה: מתי נוכל להבחין בתוצאות הניתוח?

  תשובה: ובכן את התוצאות הראשונות של ניתוח זה יהיה ניתן לראות כבר לאחר שלושה עד ארבעה שבועות כאשר הנפיחות הראשונית פוחתת, אך את התוצאות הסופיות תראו בטווח של חודשיים עד עשרה חודשים כאשר הנפיחות תרד לחלוטין מהפנים והאזור ישוב למימדיו.

  שאלה: האם לאחר ניתוח מתיחת פנים תישאר צלקת?

  תשובה: קיים סיכוי לצלקות לאחר ניתוח מתיחת פנים אך סיכוי זה קטן וגם אם יקרה הצלקות לרוב לא יראו באופן בולט מכיוון שבדרך כלל מרב החתכים יבוצעו מאחורי קו השיער בכדי להסתירם.

  שאלה: האם קיימים סיכונים בניתוח מתיחת פנים?

  תשובה: כן כמו בכל הליך כירורגי אחר קיימים סיכונים כגון: סיכונים הקשורים להרדמה, צלקות, זיהומים, פגיעה בעצבים ועוד.. לקריאה מורחבת על נושא זה תוכלו להמשיך ולקרוא בעמוד מתיחת פנים סיכונים.

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר למתיחת פנים מטובי המנתחים!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר למתיחת פנים מטובי המנתחים!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט