חפש באתר
מתיחת פנים ללא ניתוח
 

מתיחת פנים ללא ניתוח

מתיחת פנים ללא ניתוח היא הטרנד החדש בעולם האסתטיקה ובאה לשמש כתחליף עבור אנשים רבים אשר פוחדים מסכין המנתחים, מהסיכונים הרבים ומההחלמה הקשה והארוכה שטמונים בניתוח מתיחת פנים רגיל.

מתיחת פנים ללא ניתוח למעשה מתבצעת במספר שיטות שונות אשר בכל אחת מהן משתמשים בחומרים שונים ובטכניקות אחרות, אך המשותף לכולן הוא תהליך החלמה מהיר (אם בכלל), עלות כספית נמוכה יותר וסיכונים פחותים לעומת הניתוח.

במדריך זה נביא בפניכם את שתי השיטות המובילות בתחום מתיחת פנים ללא ניתוח ונסקור כל אחת ואחת מהן לעומק.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  מתיחת פנים ללא ניתוח השיטות המובילות

  מתיחת פנים באמצעות חומרי מילוי- כיום שימוש בחומרי מילוי נעשים בכמה תחומים בעולם האסתטיקה כגון: מילוי קמטים, עיבוי שפתיים, טיפול בצלקות אקנה ועוד.. חומרי מילוי אלו למעשה חודרים אל מתחת לעור וגורמים לשקעים וסדקים בעור להיעלם על ידי כך שהם חודרים אליהם וממלאים אותם, בצורה זאת ניתן גם לבצע מתיחת פנים לפנים אשר סובלות מקמטים, שקעים וסדקים קטנים. טיפול זה איננו מתאים עבור אלו אשר סובלים מעודף עור באזור הפנים, כמו כן החיסרון של טיפול זה הוא שלאחר שנה תאלצו לעבור את טיפול ההזרקות שוב מכיוון שעמידותם של חומרים אלו לא מחזיק זמן רב.

  מתיחת פנים באמצעות חוט- שיטה זו עושה שימוש בחוטי פרולין דקים אשר מוחדרים לעור על ידי מחט זעירה ומותחים את האזור הרצוי, שיטה זו הפכה ללהיט בארצות הברית בזכות היותה זולה, הליך ביצוע מהיר , נטולת כאבים ואפקטיבית.

  בשיטה זו יורדם האזור בעזרת הרדמה מקומית ואז הרופא יחדיר בעזרת מחט זעירה את החוטים אל מתחת לעור, הטיפול עצמו נמשך לרוב כשעה ובסיומו המטופלים משוחררים ברך כלל הביתה. לאחר טיפול זה קיים סיכון נמוך לזיהום עקב החדרת המחט אל מתחת לעור, אך גם במידה וסיכון זה יתממש לא יתקשה הרופא להתמודד אתו בדרך כלל ויעלים אותו בעזרת אנטיביוטיקה.

  למי מתאימות שיטות אלו של מתיחת פנים ללא ניתוח?

  ובן שתי השיטות אותן סקרנו בפניכם מתאימות בעיקר לאנשים אשר לא סובלים מעודף עור או שומן באזור הפנים שלהם וזאת מכיוון כי טיפולים אלו לא יהיו אפקטיביים עליהם, המועמדים המושלמים עבור שיטות אלו הם אנשים אשר להם קמטים קטנים, סדקים או קפלי עור קטנים באזור הלחיים, השפה, העיניים, הגבות והמצח.

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר למתיחת פנים ללא ניתוח!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר למתיחת פנים ללא ניתוח!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט