חפש באתר
החלמה לאחר ניתוח מתיחת פנים
 

החלמה לאחר ניתוח מתיחת פנים

ניתוח מתיחת פנים הינו הליך כירורגי בו מבצע המנתח חתך ארוך בפניהם של המטופלים ומפריד את שכבת העור משכבות הרקמות האחרות, לאחר מכן הוא חותך את עודפי העור שקיימים, מותח את עור הפנים ותופר חזרה (או לחילופין שם סיכות).

לא צריך להיות רופא בכדי להבין כי על רקמות העור, השרירים והעצבים שנפגעו כתוצאה מהליך זה יש לעבור עכשיו שלב של התאחות והתאוששות אשר נקרא שלב ההחלמה.

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב על תהליך ההחלמה שלאחר ניתוח מתיחת פנים כגון: זמן החלמה משוער, הגבלות בזמן ההחלמה, כאבים, מתי אפשר לראות כבר תוצאות וכ”ו..

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  תהליך ההחלמה של ניתוח מתיחת פנים

  מיד לאחר הניתוח-מיד לאחר הניתוח תחבושות יונחו על ראשיכם במקומות בהם עובר החתך והם יאלצו להישאר במקומם לפחות ליומיים הקרובים, את החתך עצמו יסגור הרופא על ידי תפרים או סיכות.

  את היום או יומיים הקרובים לאחר הניתוח סביר להניח כי תבלו באשפוז ולא תשוחררו הביתה, בכל אופן כל עניין האשפוז הוא החלטתו הבלעדית של המנתח שיעקוב אחרי התאוששותכם ויחליט על פי מצבכם.

  לאחר האשפוז-בימים הראשונים שלאחר הניתוח צפויים להיות מורגשים כאבים באזור וסביר להניח כי משככי כאבים קלים יפתרו את הבעיה, אך במידה והם לא מצליחים להקל עליכם ייתן לכם הרופא מרשם לכדורים חזקים יותר.

  נפיחות תופיע בימים שלאחר הניתוח והיא תרד בהדרגה עד מספר חודשים, כאשר לאחר שלושה שבועות בדרך כלל יהיה ניתן לראות שיפור ראשוני.

  פעילות והגבלות במהלך ההחלמה-מיד לאחר הניתוח תאלצו להפסיק כל פעילות פיזית או גופנית שאתם רגילים לעשות בצורה יום יומית ולאפשר לגוף להחלים, תהליך ההחלמה הינו אינדיבידואלי וכל אדם יחזור לשגרת חייו המלאה בזמן שונה מאחר, אך ניתן בוודאות לומר כי במהלך שלושת השבועות הראשונים יהיה עליכם להימנע מכל פעילות פיזית או גופנית ואת החזרה לפעילות זו תאלצו לעשות בצורה הדרגתית ובאישור רופא. כמו כן חודש לאחר הניתוח מומלץ בחום שלא לעשן, פעולת העישון מאיטה את זרימת הדם לפנים ועלולה לגרום לנזק או להחלמה ממושכת יותר.

  הגבלה נוספת שקיימת לאחר ניתוח מתיחת פנים היא חשיפה לשמש במשך תקופה של חצי שנה לפחות.

  תוצאות-את התוצאות לאחר ניתוח זה יהיה ניתן לראות באופן חלקי לאחר מספר שבועות (בערך שלוש) כאשר הנפיחות הראשונית פוחתת ואת התוצאות הסופיות לאחר מספר חודשים (חצי שנה עד עשרה חודשים) כאשר הנפיחות נעלמת לחלוטין.

  זמן מחלה משוער לאחר ניתוח מתיחת פנים-כמו שכבר הזכרנו למעלה תהליך ההחלמה הינו הליך אינדיבידואלי וכל אדם ירגיש בצורה שונה לאחר מספר ימים, אך ניתן להעריך כי זמן המחלה המשוער יהיה בין 10 ימים לשלושה שבועות (תלוי גם בסוג העבודה ורמת הפעילות שלכם בה).

  אתר אסתטיק נט מזמין אתכם להמשיך ולצבור מידע על ניתוח מתיחת פנים גם בעמודים הבאים שלנו על ניתוח זה כגון: ניתוח מתיחת פנים סיכונים!

  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר למתיחת פנים מטובי המנתחים!
  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר למתיחת פנים מטובי המנתחים!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט