חפש באתר
ניתוח בטן שאלות ותשובות
 

ניתוח בטן שאלות ותשובות

שאלה: באיזה הרדמה משתמשים בזמן ניתוח מתיחת בטן?

תשובה: בעת ניתוח מתיחת בטן נהוג בדרך כלל להשתמש בהרדמה מלאה, אך במקרים מסוימים בהם חש הרופא כי הסיכון בהרדמה מלאה יהיה מסוכן מידי למטופל הספציפי הוא ינקוט בהרדמה מקומית.

שאלה: כמה ימים אאלץ להיעדר מהעבודה לאחר ניתוח מתיחת בטן?

תשובה: זמן המחלה משתנה בין אדם לאדם ביחס לקצב החלמתו, אך ניתן לומר כי זמן המחלה המשוער בהתבסס על סטטיסטיקה של מטופלים קודמים שעברו את ניתוח זה יעמוד על בין שבועיים לשלושה.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  שאלה: האם קיימות הגבלות כלשהן בזמן ההחלמה?

  תשובה: כמובן, כמו לאחר ניתוחים פלסטיים אחרים יהיו מגבלות מסוימות שעליהן תאלצו לשמור בכדי להבטיח החלמה ותוצאות ניתוח טובות יותר, ההגבלות שיהיו עליכם הן: פעילות גופנית או מאמץ פיזי מכל סוג שהוא אסורים לתקופה אותה יגדיר הרופא המנתח, מקלחת בימים הראשונים שלאחר הניתוח (גם את תקופה זו יגדיר הרופא אך בדרך כלל לא תוארך מ3 ימים), בשבוע הראשון יהיה עליכם לרדת מהמיטה ולהתהלך על אף הכאבים החדים שתחושו וזאת בכדי להקטין את הסיכון שקרישי דם יופיעו.

  שאלה: מהי חגורת הלחץ שיש ללבוש לאחר הניתוח ולאחר כמה זמן ניתן להורידה?

  תשובה: ובכן במהלך ניתוח מתיחת בטן מבצע המנתח קיפול ותפירה לשרירי הבטן בכדי לקצרם, פעולה זו יוצרת לחץ אדיר על השרירים שאמורים בזמן זה להתחבר מחדש ובכדי שהחיבור יצליח יש להוריד מהם את הלחץ, במיוחד למטרה זו נועדה חגורת הלחץ שתפקידה הוא לחבוק את הבטן ובכך להרפות את השרירים ולאפשר להם להתאחות בצורה בה תפר אותם המנתח. משך הזמן שתאלצו ללבוש חגורה זו יהיה שלושה עד ארבעה שבועות.

  שאלה: מהם הסיכונים ותופעות הלוואי שניתוח זה טומן בחובו?

  תשובה: בזמן ניתוח מתיחת בטן או לאחריו עלולים להופיע תופעות לוואי וסיכונים כגון:

  • סיכונים אשר כרוכים בהרדמה- הרדמה מלאה טומנת בחובה סיכונים די כבדים אשר אמנם במרוץ השנים פחתו באופן משמעותי אך עדיין הם קיימים כשהסיכון הגדול מכולם הינו מוות.
  • זיהומים- זיהומים הם תופעת לוואי העלולה להתרחש לאחר כל הליך כירורגי כזה או אחר כאשר כמובן גם ניתוח זה נכלל בטווח הסכנה.
  • קרישי דם ברגליים- לאחר ניתוח מתיחת בטן קיים קושי רב לקום מהמיטה מכיוון והכאבים חדים מאד, אך מצב השכיבה מעלה את הסיכון שיופיעו קרישי דם ולכן יש לרדת מהמיטה ולהתהלך מעט מספר פעמים ביום.

  לסיכונים וסיבוכים נוספים העלולים לקרות בזמן ניתוח זה או לאחריו, אנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד מתיחת בטן סיכונים ולקרוא!

  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר עבור ניתוח מתיחת בטן מטובי המנתחים!
  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר עבור ניתוח מתיחת בטן מטובי המנתחים!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט