חפש באתר
מתיחת בטן מחיר
 

מתיחת בטן מחיר

טווח מחיריהם של ניתוחי מתיחת בטן נע בין 14,000-32,000 ₪ כאשר קיימים מספר גורמים המשנים את המחיר כגון: מומחיותו של המנתח, גודלו של הניתוח, רמתו של חדר הניתוח ומתקן האשפוז.

בעמוד מתיחת בטן מחיר נביא בפניכם מידע רב הגורמים שמרכיבים את מחירו הסופי של הניתוח, כיצד הם משנים וכיצד לחשב את מחיר הניתוח שלכם.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  הגורמים שמרכיבים את מחירו של ניתוח מתיחת בטן

  ובכן מחירו הסופי של ניתוח מתיחת בטן מורכב ממספר גורמים אשר כל אחד מהם מסוגל להשפיע בצורה משמעותית, חלקם יהיו בשליטתכם וחלקם יהיו בשליטת המנתח, בחלק זה נציג בפניכם את כל גורמים אלו ונפרט.

  עלות חדר הניתוח ומתקן האשפוז- לאחר ניתוח מתיחת בטן רוב הסיכויים כי תישארו לאשפוז בו ישגיח על התאוששותכם צוות רפואי מקצועי, את תקופת האשפוז יקבע אך ורק המנתח על פי קצב ההתאוששות של המטופל ומן הסתם כל לילה נוסף במתקן האשפוז יוביל לעלות גבוה יותר. כמו כן בארץ קיימים בתי חולים פרטיים רבים אשר מתחרים על כל מטופל ומטופל והמחירים בין מתקן אשפוז אחד לשני יכולים להיות משמעותיים, לכן מומלץ בחום לבצע סקר שוק רחב ולמצוא את מתקן האשפוז וחדר הניתוח שיתאימו מבחינת הרמה והמחיר.

  עלות הרופא המנתח- כמו בניתוחים פלסטיים אחרים מרכיב זה עלול להיות המשמעותי ביותר מבחינת השפעתו על המחיר  הסופי אך גם עלול להיות קריטי בתוצאותיו הסופיות של הניתוח. כמו בכל מקצוע אחר בעולם ידיו של בעל מקצוע מנוסה ומקצועי שוות כסף רב יותר מזה של בעל מקצוע אלמוני וחסר ניסיון וזאת מכיוון כי עם בעל המקצוע המנוסה תגדילו את הסיכויים לביצוע איכותי וטוב יותר וכך גם בעולם הרפואה מנתחים פלסטיים מומחים ומנוסים גובים כסף רב יותר עבור שירותיהם. על אף כך שזהו המרכיב המשמעותי ביותר בעלותו הסופית של הניתוח, אנו לא ממליצים לחסוך בחלק זה מכיוון והתוצאות הסופיות עלולות להיות בהתאם.

  גודלו של הניתוח- ניתוח מתיחת בטן יכול להתבצע בשתי דרכים כאשר את הדרך מבצעים על פי גודל הניתוח, קטן או גדול.

  אופן ביצועו ועלותו של הניתוח הקטן: בעת ניתוח זה ימתח הרופא את עור הבטן ויסיר את החלקים העודפים ללא כל צורך להזיז את הטבור, מחיר העלות של ניתוח זה בין 14,000 ל-20,000 ₪.

  אופן ביצועו ועלותו של ניתוח מתיחת בטן גדול: ניתוח זה הוא למעשה מה שנקרא ניתוח בטן מלא אשר מתאים לאנשים בעלי עור עודף גדול יותר ומצריך מהמנתח לבצע גם חיתוך חדש במיקומו של הטבור, ניתוח שכזה ינוע בין 20,000-32,000 ₪.

  השוואת מחירים והצעות מהרופאים הטובים ביותר

  הרשו לנו לבצע עבורכם השוואת מחירים מטובי הרופאים ומתקני האשפוז שקיימים באזור מגוריכם על ידי השארת פרטיכם בתיבה למטה!

  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר עבור ניתוח מתיחת בטן מטובי המנתחים!
  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר עבור ניתוח מתיחת בטן מטובי המנתחים!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט