חפש באתר
מתיחת בטן החלמה
 

מתיחת בטן החלמה

בעת ניתוח מתיחת בטן מבצע המנתח חתכים גדולים באזור הבטן, מפריד את שכבת העור ממסת השרירים, מקצר את השרירים ותופר הכול בחזרה. לא צריך להיות רופא או מומחה גדול כדי להבין שתהליך ההחלמה והאיחוי של הגוף לאחר ניתוח כזה יהיה כואב ולא נעים.

במאמר זה נביא בפניכם מידע רב על תהליך ההחלמה כגון: זמן משוער של ימי מחלה, קצב התאוששות, לאחר כמה זמן תוכלו להבחין בתוצאות, חגורת הבטן, הגבלות ועוד..

לאחר הניתוח

לאחר הניתוח תאלצו לשהות באשפוז של יום או יומיים לפחות והשחרור שלכם יהיה תלוי בתוצאות התאוששותכם כאשר הרופא המנתח הוא זה שיאשר את השחרור הביתה.

כמו כן בתקופה של שלושה שבועות לאחר הניתוח תאלצו ללבוש את חגורת הבטן שתעזור להבטיח תוצאות טובות יותר מהניתוח ולשמור על האזור בזמן ההחלמה על ידי כך שהחגורה תמנע לחץ על העור שעוד מתאחה.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  קצב ההתאוששות לאחר ניתוח מתיחת בטן

  החלמה מניתוח מתיחת בטן תארך לרוב בין שלושה לשישה שבועות ובמהלך תקופה זו אתם אמורים להרגיש הקלה בכאבים ובתחושות ככל שהזמן חולף, בחלק זה ננסה לתת לכם הערכת זמן של קצב ההחלמה מול התחושות שתרגישו.

  יומיים עד שלושה לאחר הניתוח-מטבע הדברים אלו יהיו הימים הקשים ביותר בהם סביר להניח כי תרגישו כאבים חזקים לחץ בבטן (לחץ שנובע כתוצאה של תפירת השרירים) חשוב לדעת כי מומלץ לרדת מידי פעם מהמיטה ולהתהלך בזהירות (למרות שפעולה זאת גורמת לכאב גדול יותר) לא להיבהל כאשר אתם מגלים כי אינכם יכולים להתיישר, שרירי הבטן שלכם נתפרו (התפרים נמסים מעצמם בתוך הגוף לאחר זמן מה) ומגבילים אתכם לעשות פעולה זאת, אך במשך שבוע עד שבועיים תחזרו לעמוד ולהתהלך ישר. בכדי להתמודד עם הכאבים ייתן לכם הרופא המנתח מרשם למשככי כאבים על פי הצורך.

  שלושה ימים עד שבוע-בימים אלו תחלו להרגיש הקלה מסוימת בכאב ולאט לאט גם ליישר את גופכם הכפוף, כמו כן ביום השלישי בדרך כלל כבר ניתן להתקלח (לשאול את הרופא בכל מקרה) עדיין יהיה אסור עליכם לחזור לעבודה, להתאמץ או לקיים יחסי מין.

  שבוע עד שלושה שבועות- לרוב לאחר שבועיים עד שלוש מרביתכם כבר תתחילו לחזור למקום עבודתכם, הכאבים עוד סביר להניח יורגשו בתזוזות מסוימות ועדיין תחושו לא כל כך בנוח. בשלב זה עדיין אסור לחזור לפעילות מאומצת הכוללת בין היתר עבודה פיזית, פעילות ספורטיבית, יחסי מין וכ”ו.. את חגורת הלחץ לרוב תוכלו להוריד בסיום שלשת השבועות.

  שלושה שבועות עד שישה- אצל רוב המטופלים זהו יהיה השלב האחרון של תהליך ההחלמה שבמהלכו תחזרו לשגרה לאט לאט כאשר את הפעילות הגופנית והמאמץ הפיזי תחלו רק לאחר תקופת ששת השבועות ובאישור רופא בלבד! כמו כן החזרה לפעילות תהיה מתונה וחלק מהתרגילים הקשורים לבטן יאלצו להמתין עוד מספר חודשים עד שתחזרו לעשותם.

  זמן משוער של ימי מחלה:בין שבועיים לשלוש, תלוי בהתקדמות ההחלמה.

  מתי ניתן להבחין בתוצאות הניתוח?

  כמו ניתוחים פלסטיים אחרים, לא יהיה ניתן לראות את התוצאות מיד לאחר הניתוח וזאת מכיוון והמקום עוד יהיה נתון לשינויים כגון נפיחות והתאחות העור.

  בתוצאה תוכלו להבחין כחודש לאחר הניתוח (מהר יחסית לניתוחים פלסטיים אחרים) כאשר השינויים שעוד צפויים להתרחש לאחר תקופה זו יהיו מינוריים.

  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר עבור ניתוח מתיחת בטן מטובי המנתחים!
  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר עבור ניתוח מתיחת בטן מטובי המנתחים!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט