חפש באתר
מה המטרה של ניתוח מתיחת בטן
 

מה המטרה של ניתוח מתיחת בטן

רבים טועים כאשר חושבים שניתוח מתיחת בטן נועד לחטב בטן שמנה ולהעלים ממנה שומן, אך זוהי איננה המטרה כלל וכלל של ניתוח המתיחה אלא מתאים יותר לטיפולי הצרת היקפים, מתיחת הבטן תפקידה לחטב בטן שהשרירים שלה גורמים למראה בולט ולא אסתטי או שהעור בה מדלדל ותלוי כתוצאה של הרזייה, שוב מדובר על בטן ללא מצבורי שומן גדולים. בעמוד זה נסביר לכם מה הכוונה והמטרה של ניתוח זה וכיצד הוא מחטב את הבטן.

מהי בעצם מטרת ניתוח זה וכיצד הוא מחטב את הבטן?

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  טלפון

  ובכן מטרתו של ניתוח זה היא כאמור לייצר מראה חטוב ואסתטי יותר לבטן אשר בולטת כתוצאה של שרירים רפויים או בעלת “עור תלוי”, מצב שרירים והעור התלוי עלולים לקרות כתוצאה מולדת או הרזייה קיצונית שהשאירה אחריה שרירים רפויים ועור מתוח בבטן לאחר שהשומן נעלם.

  איך ניתוח זה למעשה מתקן את המראה של השרירים הרפויים?- ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן שרירים רפויים אלו באזור הבטן יכולים להיות תוצאה של הרזייה קיצונית שהשאירה שרירי בטן רחבים וארוכים או אנשים אשר נולדו עם שרירי בטן בולטים המדמים קרס. בזמן הניתוח הרופא המנתח יבצע חתך לאורך הבטן ואז יפריד את שכבות העור ממסת השרירים, ימתח את השרירים למצב מתוח ויקשור אותם במצב זה (קשירה זו תאלץ אותם להתחבר באופן טבעי אחד לשני ולהישאר במצב מתוח) לאחר מכן ימתח את העור (זאת לאחר שביצע חתך באזור התבור) ויסיר את העודפים, לסיום יסגור את החתך עם סיכות מיוחדות ותהליך ההתאוששות וההחלמה יצא לדרך.

  התוצאות שלאחר תהליך ההחלמה

  ובכן אם סבלתם קודם לכן ממצב של עור רפוי או שרירים הגורמים לבטן לבלוט החוצה הרי שלאחר ניתוח זה סביר להניח כי מראה חיצוני זה יעלם, אך בכדי לראות את התוצאות תאלצו להמתין בין מספר שבועות ולפעמים עד כחודשיים, בזמן זה הגוף מחלים, החתכים מתאחים, העור והשרירים מסתגלים למצב החדש והנפיחות תרד לאט לאט, כאשר כל אלו יקרו אתם תראו בבירור את התוצאה הסופית של הניתוח.

  חשוב לציין!! בזמן ההחלמה סביר להניח כי תחושו כאבים עזים (בעיקר בימים הראשונים שלאחר הניתוח) בכל פעם שתרדו מהמיטה ותנסו להתיישר, כאבים אלו ינבעו מאותם שרירים קשורים אשר נמצאים במצב מתוח ומקשים על הגוף להתיישר, אך על אף כאבים אלו חשוב מאד לרדת מהמיטה אחת לזמן מה ולבצע הליכה קצרה ואיטית שתזרים את הדם בגוף ותצמצם את הסיכוי לסיבוכים ותופעות לוואי.

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לניתוח מתיחת בטן!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לניתוח מתיחת בטן!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט