חפש באתר
מתיחת בטן
 

מתיחת בטן

מתיחת בטן היא איננה ניתוח אשר מתאים לכל אחד ואחת ובניגוד לחשיבה המקובלת אצל רבים ניתוח זה איננו הליך שבעזרתו מורידים משקל עודף אלא אך ורק מחטבים את אזור הבטן מעור עודף (תוצאה שלרוב מתרחשת לאחר הריון או הורדה משמעותית במשקל) וגורמים למראה שטוח, קשה ויפה.

במדריך זה נביא בפניכם את מרב המידע על ניתוח זה כגון: מהו הניתוח ואיך הוא מתבצע, מי מתאים לניתוח זה, מהי תקופת ההחלמה, מהם הסיכונים שכרוכים בו, כאבים, מחיר ועוד…

מהו למעשה ניתוח מתיחת בטן?

ובכן כמו שציינו כבר מעלה מטרתו של ניתוח מתיחת הבטן איננו להשיל משקל עודף מגופכם אלא להסיר עור עודף, להקשות ולחטב את בטנכם!

לפני תחילת הניתוח ישב המנתח עמכם ישמע את ציפיותיכם ויבחן את מצב בטנכם, בבדיקה זו יכולים לקרות 3 תרחישים.

 1. תרחיש הראשון יהיה תרחיש שלילי בו יודיע לכם המנתח כי מסיבה רפואית או עקב אי התאמה (בהמשך נביא בפניכם את כל המידע על ההתאמה לניתוח זה) להליך זה הוא נאלץ לדחות את בקשתכם.
 2. התרחיש השני הוא דווקא אופטימי ובו המנתח יבשר לכם כי מכיוון ומצבכם יחסית טוב אז אין צורך בניתוח המלא כדי להגיע לתוצאות אותן אתם רוצים לראות, אלא אפשר להסתפק בניתוח הקצר בו מתבצעת עבודה אך ורק על הבטן התחתונה( לא כולל את הטבור).
 3. בתרחיש השלישי אשר גם הוא חיובי יודיע לכם המנתח כי אתם כשירים לעבור את הניתוח המלא ויקבע לכם תאריך.

איך מתבצע ההליך?

לרוב ניתוח זה מתבצע בהרדמה מלאה ומצריך אשפוז לילה, אורכו של הניתוח המלא יהיה בין שעתיים לארבע בעוד הניתוח הקצר (של הבטן התחתונה בלבד) יארך בין שעה לשעתיים. כ- 8 שעות לפני הניתוח יתבקש המטופל ללבוש חגורת בטן על עצמו ולצום מספר שעות (הרופא יגיד לכם את מספר השעות ובאיזה תנאים).

לאחר שהשפעת ההרדמה החלה על המטופל יבצע המנתח חתך ארוך בבטן התחתונה ממש מעל המפשעה וחתך נוסף למעלה באזור הטבור ויפריד אותו מהעור, לאחר מכן יפעל המנתח גם להפרדת העור בבטן עצמה ממסת השרירים זהו גם הזמן שעודפי העור מוסרים.

בשלב זה כאשר העור בבטן מופרד מהשרירים יחל המנתח לקצר את אורכם של השרירים בבטן על ידי קירובם זה לזה ותפירתם, בשלב האחרון של הניתוח יהדק המנתח את העור בחזרה למקומו.

לאחר ניתוח מתיחת בטן יהיה עליכם ללבוש חגורת בטן מיוחדת למשך שלושה שבועות לפחות.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  מי מתאים לניתוח מתיחת בטן?

  המעומדים לניתוח זה הם לא אחרים מאשר גברים ונשים שחפצים לחטב את בטנם ואינם סובלים מעודפי משקל באזור.

  מועמדים אלו לרוב יהיו נשים לאחר הריון ואנשים אשר עברו הורדת משקל רצינית שכתוצאה מכך נשארו להם עודפי עור ושרירים רפויים באזור הבטן.

  כמו כן בעיות רפואיות או בעיות אלסטיות בעור עלולות לפסול אתכם גם כן ממועמדות לניתוח זה ובעת פגישת הייעוץ עם הרופא המנתח הוא יבדוק אתכם באופן יסודי בכדי לשלול או לאמת את אותן בעיות.

  סיכונים בעת ניתוח מתיחת בטן:

  ניתוח זה טומן בחובו מספר סיכונים ותופעות לוואי כמו כל הליך כירורגי אחר ואינו מסוכן יותר מניתוחים פלסטיים אחרים, רק שתופעות הלוואי והסיכונים משתנים במקצת.

  למידע מקיף על סיכונים וסיבוכים העלולים לצוץ בניתוח זה כגון: זיהומים, דימומים, פגמים אסתטיים, קשיי נשימה ועוד… היכנסו עכשיו לעמוד מתיחת בטן סיכונים!

  החלמה לאחר ניתוח מתיחת הבטן

  בניתוח זה מבוצעים מספר הליכים כירורגים כגון חתכים ארוכים, קיצור שרירים והסרה של רקמות שיאלצו את הגוף להיכנס לשלב התאחות והחלמה, שלב זה צפוי להיות כואב ולא נוח. למידע רחב יותר בנושא כגון: זמן החלמה משוער, התמודדות עם הכאבים, הגבלות בזמן ההחלמה, חבישת חגורת הבטן, הזמן הצפוי בו יראו תוצאות ועוד.. היכנסו עכשיו לעמוד מתיחת בטן החלמה! וקראו.

  מחיר ניתוח מתיחת בטן

  מחיריהם של ניתוחי מתיחת הבטן יהיו שונים בין מנתח למנתח ובין ניתוח קצר לניתוח הארוך יותר, טווח המחירים בשוק נע בין 14,000-32,000 ובכדי להעריך איך וכיצד ניתן להשפיע על מחיר הניתוח אנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד מתיחת בטן מחירים.

  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר עבור ניתוח מתיחת בטן מטובי המנתחים!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט