חפש באתר
מרפאות אסתטיקה בנתניה
 

מרפאות אסתטיקה בנתניה

אתר אסתטיק נט מבצע שיתופי פעולה עם מרפאות אסתטיקה ומכוני יופי בכל רחבי הארץ, אם הגעתם לעמוד זה לאחר שביצעתם חיפוש ממוקד על מרפאות בעיר נתניה אז הרי שהגעתם למקום הנכון, אנו מבצעים שיתופי פעולה עם מספר מרפאות אסתטיקה בנתניה ונשמח להעביר לכם מספר הצעות מחיר עבור הטיפול אותו אתם רוצים לבצע (במידה כמובן שהטיפול נכלל בין השירותים אותם מציעות המרפאות).

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  מרפאות אסתטיקה בנתניה טיפולים נפוצים:

  נתניה היא עיר חוף שתושביה מרבים לשהות בימי הקיץ החמים בים תחת השמש הקופחת, עובדה זו גורמת למקרים רבים של תופעות הנובעות מחשיפה מוגזמת לשמש כגון: כתמי פיגמנטציה, כוויות עור ושינוי גוון, קמטים, נמשים ועוד… ולכן הטיפולים האסתטיים הנפוצים ביותר בנתניה הם:

  • טיפול בפיגמנטציה- מרבית מרפאות האסתטיקה בנתניה מבצעות טיפולים שונים בפיגמנטציה מכיוון ותושבים רבים נחשפים בימי הקיץ בצורה מוגזמת לשמש וכתוצאה מכך מופיעים על פניהם או חלקי גופם השונים כתמי פיגמנטציה מציקים. חשוב לציין כי תופעה זו יכולה לצוץ גם בעקבות נסיבות אחרות כגון: מחלות, תורשה גנטית ועוד… אך אחת הסיבות הנפוצות ביותר להופעתם של כתמים אלו היא לא אחרת מחשיפה לשמש. לטיפול בתופעה זו קיימים מספר טיפולים שונים, רוצים לדעת מהם? רוצים לקבל הצעת מחיר על כל אחד מהם? כנסו לעמוד טיפול בפיגמנטציה!
  • פילינג לייזר- פילינג לייזר הוא טיפול אשר מעניק מענה להרבה תופעות אסתטיות שונות כגון: הבהרת כתמים על פני העור, העלמת קמטוטים קטנים, העלמת סדקים ותופעות של עור יבש, מיישר ומחדש את העור וכמובן מעלים גם את כתמי הפיגמנטציה או כל כתם אחר שנגרם כתוצאה מחשיפה לשמש. הייחוד של פילינג הלייזר הוא על ידי כך שאת פעולתו הוא מבצע באופן מאד מכוון ומדויק ומקטין את הסיכונים הכרוכים בקילוף העור לעומקים בינוניים ועמוקים. רוצים לדעת מידע נוסף ואף לקבל הצעת מחיר על טיפול זה? כנסו לעמוד פילינג לייזר!
  • פילינג כימי- פילינג כימי הוא אחד הטיפולים האסתטיים הנפוצים ביותר שקיימים בכדי לטפל בכתמי פיגמנטציה, כתמים בעור הנובעים מחשיפה לשמש, חידוש העור וכ”ו… במהלך טיפול זה ימרח המטפל/ת על פני עורכם משחה בעלת חומרים כימיים פעילים אשר יגרמו לכוויות בדרגות שונות שלאחר מכן יגרמו לעורכם לנשור ולהתחדש. למידע נוסף על טיפול זה כגון: סיכונים, דרגות ביצוע, מחיר ועוד… היכנסו לעמוד פילינג כימי!
  • טיפול בקמטים עם חומרי מילוי- עוד טיפול שנפוץ מאד במרפאות האסתטיקה בנתניה הוא טיפול מילוי הקמטים שמתבצע על ידי חומרי מילוי על בסיס חומצה היאלורונית החודרים מתחת לקמטים וגורמים לנפח שמעלים אותם ומחליק את העור. למידע נוסף והצעות מחיר היכנסו לעמוד העלמת קמטים עם חומרי מילוי!

  רוצים לקבל הצעת מחיר לטיפול אחר באחת ממרפאות האסתטיקה בנתניה? מלאו פרטים באחת התיבות שנמצאות בעמוד הזה ונציג מטעמנו יצרו עמכם קשר על מנת לענות על דרישתכם!

  מלאו פרטים וקבלו הצעות מחיר ממרפאות אסתטיקה בנתניה!
  מלאו פרטים וקבלו הצעות מחיר ממרפאות אסתטיקה בנתניה!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט