חפש באתר
אסתטיקה פתח תקווה
 

אסתטיקה פתח תקווה

אתר אסתטיק נט הינו פורטל מקיף בתחום הרפואה האסתטית ועובד עם מספר גדול מאד של מרפאות אסתטיקה בכל רחבי הארץ וכמובן גם מרפאות האסתטיקה שנמצאות בפתח תקווה, באמצעות טפסי צור הקשר שלנו הנמצאים בעמוד זה תוכלו לקבל מאתנו הצעות מחיר לכל טיפול אסתטיקה שהמרפאות שעובדות עמנו בפתח תקווה מציעות תחת שירותיהם.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  מרפאות אסתטיקה פתח תקווה – טיפולים נפוצים

  • הסרת שיער בלייזר או בקרני אור- הסרת שיער בלייזר או בקרני אור (IPL-SHR) הוא טיפול נפוץ מאד בארץ ובעולם בכלל וכמובן גם באזור אם המושבות, אם אתם תושבי פתח תקווה ואתם רוצים לקבל הצעת מחיר לטיפול הסרת שיער באחת ממרפאות האסתטיקה שבעיר, השאירו פרטיכם בעמוד זה ואנו נחזור אליכם עם הצעה אטרקטיבית במיוחד.
  • פילינג כימי ולייזר- טיפולי פילינג נועדו לחדש את העור ולהעלים כתמים, קמטוטים, סדקים וכ”ו… את טיפולי הפילינג נהוג לבצע באמצעות פילינג לייזר או פילינג כימי ואת שני טיפולים אלו ניתן למצוא גם כן במרפאות האסתטיקה בפתח תקווה, מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם עם הצעה משתלמת.
  • טיפול בפטרת ציפורניים- טיפול בפטרת בציפורניים באמצעות לייזר הוא טיפול אשר חלק ממרפאות האסתטיקה בפתח תקווה מספקות ודרכנו תוכלו לקבל הצעת מחיר שאין שני לה, השאירו את הפרטים ואנו נחזור אליכם אם המספרים.
  • עיבוי שפתיים- נשים רבות רוצות לשפר את חזות השפתיים שלהן באמצעות הזרקת חומרי מילוי לעיבוי ועיצוב השפתיים, את טיפולים אלו ניתן למצוא כמעט בכל מרפאות האסתטיקה שעובדות עמנו באזור פתח תקווה ועל ידי השארת פרטיכם כאן בעמוד תוכלו לקבל מאתנו הצעה משתלמת באחת מהן.
  • הצרת היקפים- הצרת היקפים הוא טיפול הניתן לביצוע על ידי מספר שיטות שונות, באמצעות טיפול זה תוכלו להשיל מגופכם מצבורי שומן מרגיזים באזורים שונים בגוף ללא כל צורך בניתוח שאיבת שומן.
  • מילוי קמטים- מילוי קמטים הוא טיפול אשר מעלים קמטים באמצעות חומרי מילוי מיוחדים החודרים מתחת לכפלי העור וגורמים להם לנפח שמחליק את העור ומעלים את הקמטים, להצעות מחיר ממרפאות אסתטיקה בפתח תקווה אשר עוסקות בתחום זה השאירו פרטיכם כאן.

  אלו הם הטיפולים האסתטיים הנפוצים ביותר אמנם באזור פתח תקווה אך לא היחידים, קיימים עוד המון טיפולי אסתטיקה שונים הניתנים במרפאות האסתטיקה בפתח תקווה ודרכנו תוכלו לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית לכל טיפול שכזה, השאירו את פרטיכם ונציג מטעמנו יחזור אליכם במהרה.

  מלאו פרטים וקבלו הצעות מחיר ממרפאות האסתטיקה בפתח תקווה!
  מלאו פרטים וקבלו הצעות מחיר ממרפאות האסתטיקה בפתח תקווה!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט