חפש באתר
אסתטיקה אילת
 

אסתטיקה אילת

אתר אסתטיק נט מחזיק בקשרי עבודה עם מרפאות אסתטיקה מכל רחבי הארץ, צפון, מרכז ודרום כאשר גם העיר הכי דרומית בישראל זוכה לייצוג, אם אתם מחפשים אחר טיפולי אסתטיקה באילת אנו מציעים לכם להשאיר את פרטיכם כאן בעמוד ולחכות לטלפון שיגיע מאחד מנציגינו שישאל אתכם לגבי סוג הטיפול בו אתם חושקים ויבדוק האם הוא זמין במרפאות העובדות עמנו באילת.

לחצו כעת על הצעת המחיר למטה, מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לכל טיפול אסתטיקה שאנו מציעים בעיר אילת!!

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  מרפאות אסתטיקה אילת

  מרפאות האסתטיקה באילת מציעים טיפולים אסתטיים נפוצים כגון:

  • הסרת שיער בלייזר- טיפול אסתטי זה הוא בין הטיפולים הנפוצים ביותר בעולם וגם כאן בישראל, הטיפול מסיר את השיער באמצעות קרן לייזר אשר מתבייתת על מלנין השערה ויורדת עד לזקיק בכדי להשמידו באמצעות חום האנרגיה שלה. במידה ואתם תושבי אילת שטופת השמש שימו לב כי לאחר טיפול זה יש להימנע זמן מה (את הזמן המדויק יגידו לכם במרפאת האסתטיקה בה תבצעו את הטיפול) מחשיפה לשמש.
  • פילינג- טיפולי פילינג מיועדים להצערתו וחידושו של העור בכדי להעלים פגמים וכתמים שהופיעו עליו, את טיפולים אלו ניתן לבצע באמצעות שלוש שיטות שונות שהן: פילינג לייזר, פילינג כימי ופילינג מכני, גם לאחר טיפול זה יש להימנע מחשיפה לשמש לזמן מה.
  • הזרקות בוטוקס- טיפול בבוטוקס למטרות אסתטיות הוא בדרך כלל טיפול בקמטי הבעה אשר הופיעו על הפנים וזאת על ידי החדרת החומר אל השריר, חומר הבוטוקס עשוי מרעלן אשר גורם לשיתוקם הזמני של השרירים ובכך מפסיק למעשה את המתיחה שיוצרת את הקמטים מלכתחילה, עוד טיפול נפוץ מאד עם בוטוקס הוא טיפול בהזעת יתר, החומר מוזרק אל בלוטת הזיעה אשר עובדת בצורה מוגברת וגורם לשיתוקה ובכך פותר את הבעיה.
  • טיפול באקנה- טיפול נפוץ מאד הוא טיפול בפצעי אקנה אשר מופיעים בדרך כלל אצל נערים מתבגרים, לטיפול מספר שיטות שונות כאשר האפקטיבי ביותר שבניהם הוא הטיפול באמצעות פולסים של אור שפולט מכשיר ה- IPL.
  • הצרת היקפים- הצרת היקפים באמצעות טיפולי המסת שומן שונים מאפשרים לכם להסיר את מצבורי השומן המרגיזים ללא כל צורך בהתעמלות, דיאטה או שאיבת שומן, הטיפולים הללו ממיסים את השומן בתוך הגוף והוא לאחר מכן מתפנה באופן טבעי החוצה.

  מחפשים אחר טיפול אסתטיקה כזה או אחר באילת? השאירו את פרטיכם כאן באתר אסתטיק נט ונציג מטעמנו יצור עמכם קשר בכדי לתת לכם הצעת מחיר אטרקטיבית במידה והטיפול המבוקש נמצא בשירותינו!

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעות מחיר לטיפולי אסתטיקה באילת!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעות מחיר לטיפולי אסתטיקה באילת!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט