חפש באתר
רסטילן
 

רסטילן

רסטילן הינו חומר מילוי אשר לו מספר גרסאות שונות המיוצרות על ידי חברת Q-Med השוודית הידועה במוצריה האיכותיים כמו למשל חומר המילוי מקרוליין המוכר בזכות היותו החומר הנפוץ ביותר להגדלת חזה בהזרקה.

בעמוד זה נביא בפניכם את כל המידע אודות חומר המילוי רסטילן כגון: מהו בכלל חומר זה, סקירה של הגרסאות השונות שלו, תופעות לוואי ועוד..

רסטילן מהו בכלל?

ובכן הרסטילן הינו שם של חומר מילוי זמני אשר לו מספר גרסאות שונות שבהן עושים שימוש בכדי לבצע מילוי קמטים, עיבוי שפתיים, העלמת צלקות, נפח ללחיים ומילוי אזורים מסוימים כגון הישבן, החזה ועוד..

כל גרסאות הרסטילן מיוצרות מחומצה היאלורונית שהיא חומר טבעי הנמצא כבר בגופנו ולאחר זמן מה הוא מתפוגג ונעלם בתוך הגוף כך שבכדי לשמר את השפעתו צריך לעבור שוב את תהליך ההזרקה אחת לשנה, שנה וחצי.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  טלפון

  רסטילן יתרונות

  • אישורם של גדולי מכוני התקנים בעולם- חומר הרסטילן זכה לאישורם של ארגון הFDA  האמריקאי ושל הCE האירופאי בכדי לשמש כחומר מילוי לקמטים בפנים וכחומר מילוי לשפתיים.
  • תוצאות מהירות- לאחר הזרקת החומר אל הגוף יהיה ניתן לראות תוצאות בצורה מהירה יותר מכל שאר חומרי המילוי.
  • סיכוי נמוך לפתח אלרגיה לחומר- רסטילן נחשב כחומר אשר הסיכוי שיגרום לאלרגיה הוא נמוך במיוחד בהשוואה לחומרים אחרים הקיימים בשוק.
  • רוב הסוגים מכילים חומר אלחוש בתוכם- חלק גדול מהסוגים של חומר זה מכילים בתוכם חומר אלחוש אשר מחליש את תחושת הכאב בזמן ההזרקה.

  רסטילן סוגים קיימים ופירוט על כל אחד מהם:

  • רסטילן- זהו חומר הבסיס אשר מתאים בעיקר לעיבוי שפתיים, מילוי קמטים קטנים ובינוניים.
  • רסטילן פרלן- סוג זה של רסטילן נחשב לפופולארי ביותר מבין כל הסוגים השונים וזאת בזכות יכולותיו להעלים קמטים עמוקים במיוחד וחדירתו העמוקה יותר. מיעוד בעיקר לעיבוי שפתיים ומילוי קמטים עמוקים.
  • רסטילן סאב קיו- סוג רסטילן זה יועד לתת מענה למקומות אשר חסרים בנפח ובדרך כלל משתמשים בסוג חומר זה באזור הלחיים.
  • רסטילן ליפ- חומר זה מזכיר כבר בשמו את היעוד האמתי שלו והוא אזור השפתיים, בסוג זה של רסטילן עושים שימוש בעיקר בעיבוי שפתיים ועיצוב שפתיים בזכות מראהו העדין והיפה.

  רסטילן ותופעות לוואי

  לאחר הזרקת רסטילן עלולים להופיע באזור אדמומיות, נפיחות, שטפי דם קטנים או כאב, לרוב תופעות אלו עוברות מעצמן לאחר שבוע עד 10 ימים.

   

  מלאו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר עבור טיפול מילוי קמטים!
  מלאו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר עבור טיפול מילוי קמטים!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט