חפש באתר
קמטים במצח
 

קמטים במצח

קמטים במצח יכולים להופיע בעקבות שתי סיבות אפשריות כאשר הראשונה היא קמטי הבעה אשר לא קשורים לגיל או למצב ירוד של העור אלא לשרירי המצח אשר יוצרים את העיוות והקפלים, לתופעת לוואי זו קיים טיפול פשוט שאמור להעלים את הקמטים באופן מהיר ויעיל. אך זוהי לא הסיבה היחידה להופעת קמטים במצח אלא גם גיל מבוגר אשר גורם לאיבוד האלסטיות של העור.

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב אודות הופעת קמטים במצח כגון: מהם ולמה הם הופיעו, כיצד ניתן להעלימם ועוד..

למה מופיעים קמטים במצח ומהם בכלל?

ובכן כמו שכבר ציינו הופעת קמטים באזור זה של הפנים יכולים להיות תוצאה של שרירי הבעה מתוחים אשר בעקבות כך יוצרים מראה מקומט וקפלים על פני העור, קמטים אלו ניתנים להעלמה בקלות ובמהירות על ידי טיפול בוטוקס פשוט עליו נסביר בהמשך.

הסיבה השנייה להופעתם של קמטים במצח היא כמו שכבר ציינו הזקנה, במשך השנים העור מאבד את האלסטיות שלו וקפלים וקמטים צצים להם על פני העור, את בעיה אסתטית זו ניתן להעלים באמצעות ניתוח מתיחת פנים או באמצעות טיפול מילוי קמטים, על שתי שיטות אלו נרחיב גם כן בהמשך.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  טלפון

  כיצד ניתן להעלים קמטים במצח?

  ובכן כמו שכבר ציינו הופעתם של קמטים במצח עלולה לנבוע משתי סיבות שונות שהן: שרירי ההבעה במצח ותהליך ההזדקנות ומכיוון שהופעת הקמטים של שתי סיבות אלו שונה גם הפתרון לכל אחת מהן שונה ובחלק זה נפרט על כל אחת בנפרד.

  קמטי הבעה כיצד ניתן להעלימם?- ובכן בכדי לפתור את בעיה אסתטית זו ניתן להשתמש בחומר הבוטוקס אשר פעולת הרעלן שקיים בתוכו תגרום לשיתוק של שרירי ההבעה המתוחים, לאחר שהשרירים ישותקו השריר ירפה והקמטים ייעלמו מהמצח כלא היו. לתוצאות של שיטה זה זמן תפוגה וכאשר השפעת החומר לאחר מספר חודשיים תתמוגג הקמטים יחזרו להופיע שוב, לכן יש לבצע את הזרקת הבוטוקס אחת לכמה חודשים בכדי לשמר את תוצאות הטיפול. למידע רחב ומפורט יותר על נושא זה היכנסו לעמוד בוטוקס!

  קמטי זקנה במצח כיצד ניתן להעלימם- ובכן את העלמת קמטי הזקנה ניתן להעלים באמצעות שתי דרכים שונות כאשר הראשונה היא מתיחת פנים, ניתוח מתיחת פנים הינו הליך כירורגי אשר באמצעותו מסירים שכבות עור עודפים ותופרים את עור הפנים בצורה מתוחה ויפה יותר מהמצב הקודם, רוצים לדעת כיצד ניתוח זה מתבצע, מי מתאים לעבור אותו, מהי תקופת ההחלמה ועוד? כנסו לעמוד מתיחת פנים וקראו.

  מילוי קמטים הינו טיפול אשר עושה שימוש בחומרי מילוי שונים אשר בזכותם הקמטים נעלמים, חומרי מילוי אלו הם טיפול מהיר אשר מעלים את הקמטים בצורה מידית עם מינימום כאבים ותופעות לוואי, רוצים לדעת מידע נוסף אודות שיטה זו? כנסו לעמוד מילוי קמטים.

  מלאו פרטיכם כאן וקבלו מספר הצעות מחיר עבור טיפול העלמת קמטים במצח!
  מלאו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר עבור טיפול קמטים במצח!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט