חפש באתר
קמטים בגיל צעיר
 

קמטים בגיל צעיר

קמטים בגיל צעיר לרוב הן תופעה של שרירי הבעה מתוחים היוצרים בעקבות כך כפלים וקמטים על פני עור הפנים, קמטים אלו נקראים קמטי הבעה ומופיעים בעיקר במקומות הבאים: קמטים במצח, בצדי העיניים, בין הגבות, בצדי הפה, ומעל השפה העליונה. אך קיימת תופעה נוספת אשר פחות נפוצה של קמטים בגיל צעיר הנובעת מכמה סיבות אותן נסביר בהמשך.

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב על קמטים בגיל צעיר כגון: מהם הסיבות להופעת קמטים בגיל צעיר, כיצד ניתן להעלימם ועוד..

מהן הסיבות להופעת קמטים בגיל צעיר?

ובכן כמו שכבר הבנתם מהפתיחה להופעת קמטים בגיל צעיר שתי סיבות כאשר הראשונה היא בגלל אותם שרירי הבעה מתוחים בעוד השנייה קשורה בנזקים הנגרמים לעור ממתח, חשיפה מוגברת לשמש ונזקי אקלים אחרים…

קמטי הבעה בגיל צעיר- ובכן קמטים אלו מופיעים ללא קשר לגיל או למצב העור אלא אך ורק בעקבות שרירי פנים מתוחים אשר יוצרים את העיוות. קמטים אלו לרוב מופיעים באזורים כגון: המצח, בין הגבות, בצדי העיניים, בצדי הפה ומעל השפה העליונה.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  טלפון

  קמטים בגיל צעיר- סיבה נוספת להופעתם של קמטים בגיל צעיר הם נזקים אשר נגרמים לעור כתוצאה של חשיפה מרובה לשמש, נזקי עור, מתח ,אורך חיים לא בריא ועוד…

  כיצד מטפלים ומעלימים קמטים אלו?

  ובכן גם הטיפול מתחלק לשניים כאשר הטיפול לקמטי ההבעה מבוסס על חומר הבוטוקס בעוד הטיפול לקמטים השני מתבסס על חומרי מילוי.

  טיפול בקמטי הבעה- הטיפול בקמטי ההבעה יהיה שונה מזה של הקמטים הרגילים מכיוון והבעיה של קמטים אלו לא נובעת מעור רפוי וחסר אלסטיות אלא משרירים מתוחים אשר מבליטים את העור ויוצרים קפלים. בכדי להעלים קפלים אלו משתמשים ברפואה האסתטית בחומר הבוטוקס אשר השפעתו של הרעלן שבו גורמת לשרירים הבאים אתו במגע להיות משותקים ורפויים ובכך נעלמים גם הקמטים. למידע רחב יותר על נושא זה היכנסו לעמוד בוטוקס וקראו.

  טיפול בקמטים הנובעים כתוצאה מנזקי העור- ראשית אם קיימים נזקים לעור יש לפנות לרופא עור מידית ורק אחרי שרופא העור אבחן אתכם ואין כל חשש לנזק רפואי כלשהו תוכלו להתמודד עם קמטים אלו באמצעות טיפול מילוי קמטים, טיפול זה מעניק נפח לאזורים השקועים שבין הקפלים (הקמטים עצמם) ובכך משטח את העור וגורם לו להיראות חלק ורענן שוב. למידע נוסף אודות טיפול זה היכנסו לעמוד מילוי קמטים וקראו.

  מלאו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר עבור טיפול בוטוקס להעלמת קמטים!
  מלאו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר להעלמת קמטים!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט