חפש באתר
טיפול בקמטים איך כמה ולמה
 

טיפול בקמטים איך כמה ולמה

הופיעו לכם קמטים על הצוואר? הופיעו לכם קמטים על הפנים? אתם צעירים ואין לכם מושג למה קמטים בכלל מופיעים לכם על הפנים? ובכן מאמר זה הוא בדיוק עבורכם מכיוון והוא יעסוק בקמטים המופיעים בגיל צעיר, בקמטים המופיעים בגיל מאוחר ואיזה טיפול בקמטים מתאים למקרה שלכם.

מהם סוגי הקמטים ולמה זה בכלל צריך לאבחן אותם לפני הטיפול?

ובכן קיימים שני סוגים של קמטים כאשר הסוג הראשון נקראים קמטי הבעה והם יכולים לצוץ בכל גיל מכיוון והם אינם קשורים לתהליך ההזדקנות אלא מעידים על שרירי הבעה מתוחים ותפוסים אשר יוצרים על גבי העור כפלים הנראים כמו קמטים, את תופעה זו ניתן להעלים ללא כל בעיה בעזרת שיטה אותה נפרט מאוחר יותר. סוג אחר של קמטים קשור לתהליך ההזדקנות ואלו הקמטים הנפוצים ביותר שקיימים ושכולנו מכירים כקמטי הזדקנות, גם בקמטים אלו ניתן לטפל באמצעות מספר שיטות שונות אותן נביא בהמשך.

החשיבות של אבחון סוג הקמטים היא גבוה מכיוון שהטיפול שונה בין שני הסוגים.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  טלפון

  כיצד מטפלים בקמטי הבעה?- ובכן כמו שכבר ציינו קודם קמטים אלו מקורם בשרירי הבעה מתוחים ותפוסים ובכדי להעלים את קמטים אלו יש לטפל בשרירים באמצעות חומר בוטוקס אשר ישתק וירפה אותם כך שהקמטים שהם יוצרים ייעלמו והעור ישוב להיות חלק, את זריקת הבוטוקס יש לכוון בדיוק לשריר התפוס ולא לפספס אותו בכדי לא לגרום לנזק, למידע מפורט יותר על טיפול בקמטים אלו כנסו לעמוד קמטי הבעה!

  כיצד מטפלים בקמטים כתוצאה מהזדקנות?- אז כמו שכבר ציינו אלו הקמטים הנפוצים ביותר שכולנו מכירים והם תוצאה של הזדקנות העור והגוף, הליך זה יופיע אצל כל אדם בגיל שונה אצל חלק מהאנשים הקמטים יופיעו מוקדם מכיוון והם נחשפו במהלך חייהם הרבה לקרני השמש, אצל חלק הקמטים יופיעו מוקדם כתוצאה של תורשה וחלק בעקבות לחצים נפשיים שליוו אותם במהלך חייהם.

  הטיפול בקמטי ההזדקנות יכול להתבצע בשתי דרכים שונות כאשר הראשונה היא ניתוח מתיחת פנים (או מתיחת צוואר) והשנייה היא באמצעות חומרי מילוי שונים הנכנסים מתחת לקמטים וממלאים אותם.

  למידע אודות העלמת קמטי הזדקנות באמצעות ניתוח מתיחת פנים כנסו לעמוד מתיחת פנים!

  למידע אודות העלמת הקמטים באמצעות חומרי מילוי היכנסו לעמוד מילוי קמטים!

  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לטיפול העלמת קמטים!
  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לטיפול העלמת קמטים!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט