חפש באתר
השיטה המומלצת ביותר לטיפול בקמטים
 

השיטה המומלצת ביותר לטיפול בקמטים

הופעת קמטים על העור היא תופעה שלרוב מעידה על הליך ההזדקנות של העור (לא תמיד יש גם סיבות אחרות עליהן לא נעסוק במאמר זה), את תופעה זו ניתן לבלום ולהשהות באמצעות טיפול בקמטים אשר יכול להתבצע באחת משתי דרכים אותן נציג בפניכם במאמר זה לצד היתרונות והחסרונות של כל אחת מדרכים אלו ולבסוף תגלו מי מהשתיים הכי מומלצת ומתאימה.

בלימת תהליך ההתקמטות של העור באמצעות חומרי מילוי על בסיס חומצה היאלורונית

חומצה היאלורנית נמצאת בגוף של כל אחד ואחת מאתנו באופן טבעי ובזכות כך חומרי המילוי אשר מבוססים על חומצה זו נחשבים לכאלו אשר נקלטים בגוף בצורה טבעית, טובה ועם מינימום סיכונים ותופעות לוואי, חומרי מילוי אלו למעשה מוזרקים אל תוך השקעים של הקמטים וממלאים אותם לכדי מצב שהעור נראה חלק ויפה שוב, אחת המעלות של חומרי מילוי אלו שהם נעימים למגע ונראים טבעיים לחלוטין.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  טלפון

  הטיפול באמצעות חומרי המילוי אורך כחצי שעה ובסיומו תשוחררו לשגרת חייכם המלאה, את התוצאות של טיפול זה תראו מיד בתום הטיפול ולאחר מספר ימים כאשר הנפיחות תיעלם לחלוטין מאזור ההזרקות העור יראה אפילו יפה יותר. טיפול זה מצריך כל מספר חודשים סדרת הזרקות נוספת מכיוון והשפעתו מתפוגגת עם הזמן….

  יתרונותיו של טיפול בקמטים עם חומרי מילוי- היתרונות של טיפול זה הם: טיפול מהיר עם התאוששות קלה וחזרה לשגרה מהירה גם כן, טיפול בטוח יחסית וזאת בעיקר בזכות החומצה ההיאלורונית, תוצאות חיצוניות מיד בתום הטיפול.

  החיסרון של טיפול זה- ובכן החיסרון העיקרי של טיפול זה הוא בעמידותו החלשה לאורך זמן, לאחר מספר חודשים הוא מתמוסס בתוך הגוף והשפעתו נעלמת כלא הייתה, בכדי לשמר את התוצאות של טיפול זה יש לחזור עליו אחת לתקופה.

  בלימת תהליך ההתקמטות באמצעות ניתוח מתיחת פנים

  בלימת תהליך ההתקמטות באמצעות ניתוח מתיחת פנים הוא הליך כירורגי קשה יחסית אשר מצריך הפרדה של העור ממסת השרירים, הסרה של חתיכות עור מיותרות ומתיחה של השרירים כך שעור הפנים לאחר ההליך ישמר מתוח ויפה לאורך זמן ממושך ככל הניתן, בתום טיפול זה תהיה תקופת החלמה לא קצרה בה יהיו עליכם מגבלות מסוימות וגם תאלצו לנוח ככל שניתן בכדי לאפשר לגוף לאחות את הפצעים בצורה הטובה ביותר.

  בניתוח מתיחת פנים קיימים לא מעט סיכונים ותופעות לוואי העלולים להופיע לאחר הניתוח (או במהלכו) והם: פגיעה בעצבים, זיהומים, צלקות, עיוות הפנים ועוד… למידע רחב ומפורט יותר על נושא זה היכנסו לעמוד מתיחת פנים וקראו!

  היתרון של טיפול בקמטים זה- היתרון של טיפול זה הוא עמידותו הממושכת לאורך זמן וכאשר חומרי המילוי יתפוגגו להם לאחר מספר חודשים טיפול זה יחזיק מעמד לאורך מספר שנים.

  החסרונות של טיפול זה- ובכן הסיכונים ותופעות הלוואי שבטיפול זה הם גדולים וממשיים יותר מאלו של חומרי המילוי, הניתוח עצמו, הליך האשפוז שאחריו ותקופת ההחלמה ימשכו זמן רב בעוד לאחר טיפול בקמטים עם חומרי מילוי המטופל ישר חוזר לשגרת חיים רגילה.

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול בקמטים!
  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול בקמטים!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט