חפש באתר
טיפול בקמטים עם חומרי מילוי
 

טיפול בקמטים עם חומרי מילוי

טיפול בקמטים באמצעות חומרי מילוי היא שיטה פופולארית, יעילה מאד ובעלת הליך מהיר אשר לא מצריך אשפוז ותהליך החלמה, כמו כן לאחר טיפול בקמטים באמצעות שיטה זו ניתן לראות את התוצאות באופן מידי.

בעמוד זה נביא בפניכם את כל המידע אודות טיפול בקמטים בעזרת חומרי מילוי כגון: מהי בכלל שיטה זו וכיצד היא מבוצעת, מהם אותם חומרי המילוי, יתרונות, חסרונות ועוד…

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  טלפון

  טיפול בקמטים באמצעות חומרי מילוי מה זה בכלל?

  ובכן לפני שנסביר בדיוק מהי שיטה זו נקדים ונזהה מהם סוגי הקמטים בהם נלחמים ולאילו סוג קמטים מתאימה השיטה.

  קמטים יכולים להופיע בעקבות שתי סיבות עיקריות שהן: תהליך ההזדקנות (אצל כל אחד יופיעו קמטים אלו בגיל שונה ובמידה ועישנתם הרבה, נחשפתם חשיפה מוגברת לשמש, הייתם בלחץ רב במהלך חייכם ועוד.. הקמטים יכולים להופיע אצלכם מוקדם מהצפוי) וקמטי הבעה שנובעים משרירים מתוחים ותפוסים באזורים שונים בפנים.

  קמטי ההבעה הם כאמור תוצאה של שריר מתוח ותפוס אשר יוצר קימורים על פני העור ומדמה קמטים, הטיפול בסוג זה של קמטים יהיה על ידי הזרקת חומר בוטוקס אל עבר השריר התפוס. למידע רחב ומפורט יותר על נושא זה אנו מזמינים אתם להיכנס לעמוד קמטי הבעה!

  הקמטים בהם נעשה שימוש בחומרי המילוי יהיו אותם קמטי ההזדקנות שמופיעים לאורך השנים ויוצרים שקעים על פנינו.

  ובכן עכשיו לאחר שאתם יודעים מהם הקמטים בהם ניתן לטפל בעזרת שיטה זו אנו נרחיב ונסביר לכם עליה, בשיטה זו נעשה שימוש בחומרי מילוי שרובם על בסיס חומצה היאלורונית שהיא חומר הנמצא באופן טבעי בגופנו ולכן הסיכויים לסיבוכים כלשהם או לדחיית החומר על ידי הגוף הם נמוכים במיוחד.

  אופן הביצוע של שיטה זו- את חומר המילוי מזריקים אל תוך השקעים מתחת לרקמות העור והוא יוצר נפח אשר מחזיר את העור למצב חלק וצעיר, את סוג החומר יבחר עבורכם הרופא המטפל על פי אופי הקמטים.

  החומרים בהם עושים שימוש: טאוסיאל, ג’ובידרם, ביו אלקמיד, רדיאס, סיליקון, וולומה, רסטילן , אתם מוזמנים להיכנס אל העמוד של כל אחד מחומרים האלו ולקרוא עליו לעומק!

  יתרונותיה של שיטה זו:

  • הליך מהיר- טיפול מילוי קמטים מתבצע במהירות ואיננו מצריך את המטופל להישאר להשגחה לאחר מכן.
  •  סיכויים לסיבוכים ותופעות לוואי פחותים- בעקבות כך שרוב החומרים בהם עושים שימוש בשיטה זו הינם בעלי חומר טבעי (החומצה ההיאלורונית) הסיכויים לסיבוכים ותופעות לוואי לאחר הטיפול נמוכים מאד.
  • תוצאות מהירות- מיד עם תום הטיפול תוכלו להבחין בתוצאות האסתטיות על פניכם

  חסרונה של שיטה זו:

  עמידות הטיפול בשיטה זו תהיה זמנית וזאת מכיוון כי החומצה ההיאלורונית מתפוגגת בתוך הגוף במשך הזמן ובכדי לשמר את תוצאות הטיפול יהיה עליכם לבצעו אחת לכמה חודשים.

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לטיפול מילוי קמטים!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לטיפול מילוי קמטים!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט