חפש באתר
קמטים
 

קמטים

קמטים הם סימן ההיכר הכי נפוץ של גיל המעבר והזקנה, אך קמטים הם לא רק תוצאה של התבגרות קיימות סיבות נוספות להופעתם ובעמוד זה נביא אותם בפניכם בנוסף לשיטות בהן ניתן גם להעלים את אותם קמטים.

מידע כללי על קמטים הנובעים מזקנה

הופעתם של קמטי הזקנה היא עניין אינדיבידואלי אשר מתרחש אצל כל אדם בגיל שונה וזאת בעקבות נסיבות כגון: גנים, חשיפה של אותו אדם לשמש במהלך חייו, מצבו הנפשי לאורך השנים, מצבי אקלים אחרים מלבד שמש אליהם נחשף העור וטיפול כללי של כל אחד ואחת בעור.

חשיפה לשמש- זוהי אולי הסיבה הכי משמעותית אשר בעקבותיה העור מקדים להתקמט וליצר קפלים, החשיפה לשמש מסוכנת לעור ולא רק בהופעת כתמים ומחלות כגון הסרטן אלא גם בתופעות מסוג זה אשר מתבטאות שנים לאחר החשיפה.

מצב נפשי- הרבה פעמים אנו עדים לתופעות לוואי חיצוניות אצל אנשים אשר עברו חיים לחוצים, טראומטיים או דיכאוניים כגון: הופעתו  של שיער שיבה, התקרחויות, שקיות מתחת לעיניים, התכווצות הגוף והזדקנות מואצת אשר הקמטים המוקדמים הם חלק מתופעה זו.

מצבי אקלים קיצוני- מצבי אקלים קיצוני יכולים להשפיע על העור לרעה ולגרום לו ליובש וחספוס אשר במשך השנים יהפכו לקמטי זקנה מוקדמים.

טיפול בעור במשך השנים- אנשים אשר מטפלים בעורם בעזרת קרמים מיוחדים המעניקים לעור לחות ומינרלים יכולים לעקב את הליך ההזדקנות של העור.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  קמטי הבעה מהם?

  ובכן כמו שציינו קודם לכן קמטי הזקנה הם אינם הקמטים היחידים שקיימים ולמעשה יכולים להופיע לכל אחד ואחת מאתנו קמטי הבעה כבר בגיל צעיר מאד כתוצאה משרירים שונים של הפנים אשר נמצאים במצב מתיחה, קמטים אלו נקראים קמטי הבעה והם נמצאים בדרך כלל במקומות שונים על פני שטח הפנים כגון: במצח, בצידי העיניים, בצידי הפה, מעל השפה ועוד.. לקריאה מורחב אודות נושא זה אתם מוזמנים להיכנס לעמוד קמטי הבעה ולקרוא.

  טיפולי העלמת קמטים

  ובכן בימים אלו מציעה לנו הרפואה האסתטית מספר דרכים שונות בהן ניתן לבצע העלמת קמטים בין אם אלו קמטי הבעה או בין אם אלו קמטי זקנה.

  העלמת קמטי הבעה- בכדי להעלים קמטי הבעה יש לנטרל ולשחרר את השריר המתוח שגורם מלכתחילה לקמט זה להופיע ולכן הטיפולים אשר מתאימים לקמטי הזקנה לא יעזרו כאן. את קמטים אלו ניתן להעלים באמצעות הזרקת חומר בוטוקס אשר פועל להשתקת השריר המתוח על ידי הרעלן שמצוי בתוכו. למידע רחב יותר על נושא זה כנסו לעמוד קמטי הבעה בקישור למעלה.

  העלמת קמטים באמצעות חומרי מילוי- טיפול מאד נפוץ ופופולארי כיום למלחמה בתופעה זו הוא לא אחר מאשר טיפול מילוי הקמטים אשר בו עושים שימוש בחומרי מילוי שונים מעולם הרפואה האסתטית, רוב חומרי מילוי אלו מבוססים על חומצה היאלורונית שהיא סוג של חומר הנמצא בצורה טבעית בגופנו ולכן הגוף מקבל את חומרי מילוי בצורה טבעית וכמעט ללא תופעות לוואי. למידע רחב יותר על נושא זה כנסו לעמוד מילוי קמטים וקראו.

  העלמת קמטים באמצעות ניתוחי מתיחה- הרפואה הפלסטית מציעה לנו פתרון לקמטי הזקנה והקפלים בפנים והצוואר על ידי ניתוחי מתיחה אשר מחזירים את העור כמה שנים אחורה בזמן, למידע מורחב על ניתוחים אלו אתם מוזמנים להיכנס לעמוד מתיחת צוואר ועמוד מתיחת פנים.

  מלאו את פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר אטרקטיביות לטיפול בקמטים!
  מלאו פרטיכם כאן בתיבה וקבלו מספר הצעות מחיר לטיפול בקמטים!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט