חפש באתר
קמטים בעיניים
 

קמטים בעיניים

קמטים בעיניים הם לרוב תוצאה של שרירי הבעה מתוחים אשר יגרמו לתופעת התקמטות בצדדי העיניים, קמטי הבעה אלו לא קשורים להזדקנות ויכולים להופיע גם בגיל צעיר יחסית, כמו כן קיימת סיבה נוספת לקמטים בעיניים היא כמובן תהליך ההזדקנות.

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב על הטיפולים להעלמת קמטי ההבעה וקמטי ההזדקנות באזור העיניים.

איך מעלימים קמטי הבעה המופיעים בצדדי העיניים?

ובכן קמטים אלו המופיעים בעיקר בצדדי העיניים הם כאמור תוצאה של שרירים מתוחים אשר בולטים כלפי חוץ וגורמים לעור להיראות מקומט ובעל כפלים רבים, בכדי לטפל בפגם אסתטי זה ניתן לבצע הזרקות בוטוקס לאזור ובכך להעלים את הקמטים למספר חודשים.

הזרקות בוטוקס להעלמת קמטים בעיניים- הזרקת בוטוקס היא השיטה הטובה והיעילה ביותר למלחמה באותם קמטי הבעה שמופיעים בצדדי העיניים, חומר הבוטוקס מכיל רעלן הנקרא בוטוליזם טוקסין אשר גורם לשיתוק השרירים איתם הוא בא במגע. את חומר הבוטוקס יזריק הרופא המטפל ישירות אל השרירים שיוצרים את בעיית הקמטים והכפלים (חשיבות הזיהוי של השרירים הנכונים היא קריטית מבחינת הצלחת הטיפול) ובכך ישתק אותם למעשה, השיתוק של שרירים אלו יגרום להרפייתם ובכך יפתור את בעיית הקמטים שהמתיחה שלהם ייצרה בצדדי העיניים. למידע נוסף אודות נושא זה ניתן לקרוא בעמוד קמטי הבעה!

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  טלפון

  יתרונות שיטה זו:

  • במידה והיא מבוצעת על ידי בעל מקצוע מנוסה וטוב התוצאות יהיו מהירות, איכותיות ויפות לעין.
  • תוצאה מהירה יחסית לאחר הטיפול.
  • הליך פשוט ומזורז ללא כל הגבלות.

  חסרונה של שיטה זו:

  • עמידותה של שיטה זו לא תחזיק זמן רב וכבר לאחר מספר חודשים תאלצו לחזור על ההליך בכדי להבטיח את המשכיות התוצאות האסתטיות, הסיבה לכך נעוצה בהתפוגגות הרעלן שגורם לשיתוק השרירים המתוחים.

  איך מעלימים קמטים בעיניים שהם תוצאה של הזדקנות?

  ובכן את קמטי ההזדקנות המופיעים בעיניים ניתן להעלים באמצעות שתי דרכים עיקריות כאשר הראשונה היא ניתוח מתיחת פנים אשר מצריך תהליך החלמה ארוך וגם טומן בחובו מספר סיכונים ותופעות לוואי ולכן לא נתמקד עליו בעמוד זה אך ניתן להעמיק ולקרוא על ניתוח זה בעמוד מתיחת פנים!

  הדרך השנייה לטיפול בקמטי ההזדקנות היא באמצעות חומרי מילוי, שיטה זו היא המקובלת, היעילה, הבטוחה והמהירה ביותר שקיימת בתחום העלמת הקמטים וזאת מכיוון כי הטיפול הוא פשוט ועושה שימוש בחומרי מילוי בעלי חומרים טבעיים אשר מפחיתים את הסיכון לתופעות לוואי. למידע רחב ומפורט יותר על נושא זה היכנסו לעמוד מילוי קמטים!

  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר עבור כל טיפול העלמת קמטים שקיים!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לטיפול העלמת קמטים המתאים לכם!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט