חפש באתר
טיפול מילוי עם סיליקון נוזלי
 

מילוי קמטים עם סיליקון נוזלי

מוצר זה נמצא בשוק כבר שנים רבות אך בעבר זכה לגינויים מכל עבר עקב הליך ייצורו ומרכיביו הזולים והלא סטריליים שגם גרמו לכמה סיבוכים רפואיים, אך מאז שנת 1998 שונו מרכיבים אלו לאיכותיים יותר ותהליך הייצור אף נעשה מבוקר ובעל סטנדרטים גבוהים.

במהלך שנת 2000 ולאחר השינוי הדרסטי שנעשה לחומר זה משרד הבריאות הישראלי העניק לו את אישורו אך רופאים רבים עדיין זוכרים את חומר זה לרעה ומסרבים לעשות בו שימוש גם בימים אלו שלא בצדק.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  טלפון

  סיליקון נוזלי מהו?

  חומר הסיליקון הינו חומר אידיאלי לצורכי אסתטיקה ואף נעשים בו שימושים נוספים בתחום זה מלבד מילוי קמטים כגון: עיבוי שפתיים, מילוי הישבן, עיצוב הגבות ועוד..

  החיסרון המשמעותי ביותר שלו הוא שבזמן הטיפול לא יהיה ניתן להזריק יותר מכמות של 1ccמהחומר אל אזור הטיפול ולאחר כל טיפול הזרקות שכזה תאלצו להמתין חודש עד שתוכלו להזריק את החומר שוב, מצב זה גורם לטיפול להמשך מספר חודשים עד אשר מגיעים לתוצאה הסופית אליה מצפים.

  אופן פעילותו של הסיליקון הנוזלי-חומר הסיליקון מוחדר אל הגוף בעזרת שיטת הזרקה של טיפות קטנות ללא כל צורך בהרדמה או חומרי טשטוש שונים, בעת הזרקת הטיפות החומר חודר אל תוך חריצי הקמטים וממלא אותם כך שבסיום ההליך הקמטים מתיישרים עם שאר העור וכלפי חוץ נוצר מראה חלק. לאחר הטיפול ניתן לחזור לשגרת חייכם ללא כל צורך באשפוז או ימי מחלה.

  יתרונותיו של חומר הסיליקון הם בעצם היותו חומר זול (יחסית לחומרים האחרים), עמידותו לאורך השנים ובטיחותו.

  תופעות לוואי בחומר הסיליקון:

  • חוסר סימטריה- כמו בטיפולים אסתטיים אחרים קיים סיכון כי לאחר ביצוע הטיפול בעזרת חומר הסיליקון תישאר במקום הטיפול אסימטריה שתגרום לפגם אסתטי בפנים.
  • נפיחויות- לאחר טיפול של מילוי קמטים בעזרת סיליקון ייתכן כי תבחינו באזור נפיחות, לרוב נפיחות זאת אשר יכולה גם להיות מלווה בכאבים קלים תיעלם לאחר שבוע עד שבועיים מזמן הטיפול.
  • בליטות שלא ניתנות להעלמה- אחד הסיכונים בטיפול זה הוא הזרקת יתר של סיליקון לאזור ספציפי, מצב זה עלול לגרום לבליטה מכוערת אשר לא ניתנת להסרה או תיקון ולכן מאד חשוב לבחור רופא אשר לו ניסיון רב בתחום ובכך להקטין משמעותית את הסיכון.
  • תגובה אלרגית לחומר- אצל אנשים מסוימים החומר עלול ליצור תגובה אלרגית ולכן לפני כל טיפול יבחן המטפל את רגישותו של המטופל לחומר על ידי הזרקה של כמות קטנה אל הגוף.

  מלאו פרטים כאן וקבלו מספר הצעות מחיר עבור טיפול בסיליקון נוזלי!
  מלאו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר לטיפול בסיליקון נוזלי!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט