חפש באתר
מילוי קמטים לגברים
 

מילוי קמטים לגברים

מילוי קמטים על ידי חומרים המכילים חומצה היאלורונית הוא טיפול נפוץ ופופולארי מאד לטיפול והעלמת קמטים, קיימים בו מספר יתרונות שונים שהופכים אותו לאטרקטיבי במיוחד ובעקבות זאת גם לפופולארי, טיפול מילוי קמטים זה הפך בשנים האחרונות למקובל מאד גם בקרב גברים רבים שבעבר נמנעו לבצע טיפול זה מהחשש של מה שיחשבו עליהם.

טיפול זה מתבצע בצורה מהירה ואיננו מצריך או גורם לתהליך החלמה ארוך או כואב, מצב זה מאפשר לגברים רבים אשר רוצים לשמור על פרטיותם לעבור את הטיפול מבלי שאף אחד יבחין שהחסרתם יום עבודה או שאתם מסתובבים עם תחבושות על הפנים, חדי ההבחנה אולי ישימו לב שהקמטים נעלמו מפניכם אבל זוהי למעשה המטרה!

מילוי קמטים לגברים איך מתבצע ומה היתרונות של הטיפול על פני ניתוח פנים?

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  טלפון

  ובכן למעשה באופן ביצוע הטיפול אין כל שונה בהליך זה לגברים מול זה שמבצע הרופא על פניהן של נשים, חומר המילוי מוזרק אל מתחת לעור באזור השקע שיוצרים הקמטים וממלא אותו עד כדי החלקת העור והעלמת הקמט.

  היתרונות של טיפול מילוי הקמטים באמצעות חומרים מבוססים חומצה היאלורנית- ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן חומרים אלו מבוססים על חומצה היאלורנית שהיא בעצם חומר הנמצא בגופנו באופן טבעי.

  • קליטה בטוחה יותר של החומר על ידי הגוף-מכיוון וחומרים אלו מבוססים על חומצה היאלורונית הם נקלטים בדרך כלל על ידי הגוף בצורה בטוחה, טבעית ועם מינימום סיכונים ותופעות לוואי, אם משווים את אותם סיכונים אל מול הסיכונים שנמצאים בניתוח מתיחת פנים (שהוא השיטה המקבילה להעלמת קמטים מהפנים) אז מבינים כמה הליך זה בטוח יותר.
  • ביצוע מהיר-בניגוד לניתוח מתיחת פנים אשר מצריך צום מקדים, חומרי הרדמה, הכנסה לחדר ניתוח, חדר התאוששות וברוב המקרים גם אשפוז של יום עד יומיים, הליך הזרקת חומרי המילוי מתבצע באופן זריז ויעיל שנמשך לרוב שעה עד שעתיים מקסימום.
  • תהליך החלמה ארוך וכואב איננו קיים- בניגוד לניתוח מתיחת פנים בטיפול זה אין כל צורך בהליך החלמה ארוך וכואב שיוצר גם מגבלות על המטופל במהלכו.
  • תוצאות מהירות- תוצאות טיפול מילוי הקמטים יהיו מהירות וכבר בתום הטיפול תראו את התוצאות על פניכם.
  • מגע ומראה מושלמים- חומרים אלו גורמים למראה חלק, יפה וטבעי של העור לאחר הזרקתם וגם נעימים למגע בזכות גמישותו של החומר.
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול מילוי קמטים!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול מילוי קמטים!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט