חפש באתר
הפרכת מיתוסים על טיפולי מילוי
 

הפרכת מיתוסים על מילוי קמטים

כל אחד רופא יכול לעשות טיפול הזרקות

ממש לא נכון!! עד לא מזמן לא היו הגבלות מצד החוק בישראל וכל רופא יכל לעסוק בהזרקות מילוי או בוטוקס, אך לאחרונה גם משרד הבריאות הישראלי התעורר וקבע בצדק כי היחידים שיכולים לעסוק בתחום הם הרופאים הפלסטיים שמתמחים בתחום הכי טוב, משרד הבריאות נתן פרק זמן קצר ( של שנה לכל היותר ) בו כל הרופאים שאינם רופאים פלסטיים ועסקו עד כה בהזרקות צריכים לחדול מלעשות כך. גם אם אתם יודעים שרופא השיניים שלכם מזריק חומרי מילוי והוא עדיין בפרק הזמן שמותר לו מבחינת החוק לעשות כך הימנעו מלעשות את טיפול ההזרקות אצלו וגשו לאדם שמתמחה בתחום זה, הידע והניסיון יטיבו עם התוצאות וימנעו סכנות מיותרות.

חומרי מילוי מבוססים חומצה היאלורנית מחזיקים לנצח

לא נכון חומרי מילוי מבוססים חומצה היאלורנית הם חומרים שעדיף לעשות באמצעותם את טיפול מילוי הקמטים מכיוון והם מופקים מחומר הנחשב לטבעי בגוף ובזכות כך נקלטים בצורה טובה יותר, אך לחומרים אלו גם חיסרון שהם מתפוגגים לאחר מספר חודשים ובכדי לשמר את המראה ואת האפקט שהם יצרו יש לחזור על הטיפול אחת לכמה חודשים.

אם כך עדיף לבצע טיפולי מילוי קבוע כגון הזרקת סיליקון

הזרקת חומר הסיליקון למילוי שפתיים הוא טיפול קבוע שישאיר את שפתיכם מלאות ועסיסיות לעד, אך הטיפול עצמו כרוך בסיכונים גבוהים יותר כאשר האפשרות לזיהום ולאי קליטה של חומר הסיליקון על ידי הגוף היא גבוה יותר. חומר הסיליקון עצמו בכלל לא זה שבעצם מנפח את השפתיים הוא בסה”כ מגרה את הגוף שיוצר סביב טיפות הסיליקון שהוזרקו רקמה צלקתית שגורמת לנפח.

מכיוון ושיטה זו תלויה בתגובת הגוף לטיפות הקטנות שמוזרקות אל השפתיים היא אורכת זמן רב יותר וצריכה אתכם להגיע למספר טיפולים שבכל אחד ואחד מהם יוזרקו טיפות קטנות של סיליקון לשפתיים שלכם במקומות שונים, לאחר מכן תחכו מספר שבועות כדי שהרקמה הצלקתית תסיים את מלאכתה ותעטוף את טיפות הסיליקון ורק אז תוכלו לגשת להמשך הטיפול, במידה ובמשך השנים תרצו להסיר את הנפח מהשפתיים זה עלול להיות קשה עד כמעט בלתי אפשרי.

מלאו פרטים וקבלו הצעות מחיר לטיפול מילוי קמטים!
מלאו פרטים וקבלו הצעות מחיר לטיפול מילוי קמטים!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט