חפש באתר
העלמת קמטים בפנים
 

העלמת קמטים בפנים

השנים עוברות חולפות להן מהר והגוף שלנו משתנה בהתאם, אחד התסמינים הבולטים ביותר לכך יהיו קמטי הזקנה שיחלו להופיע בסביבות גיל ה- 50 (הופעת הקמטים משתנה בין אדם לאדם ויכולה להופיע בגילאים צעירים או מבוגרים), קמטים אלו יופיעו ברוב חלקי הגוף אך עיקר הבעיה תהיה כאשר יופיעו על הפנים מכיוון וזהו המקום הבולט ביותר בגופנו.

העלמת קמטים בפנים בעזרת מילוי קמטים

את קמטים אלו ניתן כיום להעלים מהפנים ולהישאר צעירים לעוד כמה שנים וזאת בזכות טיפול העלמת קמטים בעזרת חומרי מילוי שונים אשר תעשיית הרפואה האסתטית עושה בהם שימוש רחב כבר כמה שנים טובות.

חומרי מילוי אלו ברובן מבוססים על חומצה היאלורונית, חומר המצוי בצורה טבעית בגופו של כל אחד ואחת מאתנו, החומרים הללו מוזרקים אל מתחת לקפלים אשר יוצרים הקמטים ופועלים להעלמתם המהירה.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  טלפון

  היתרונות של העלמת קמטים בפנים בעזרת חומרי מילוי הם:

  ·תוצאות מיידיות- בתום טיפול העלמת קמטים בפנים בעזרת חומרי מילוי תוכלו לראות את התוצאות באופן מידי וזאת בזכות חדירתם של החומרים אל מתחת לקפלים.

  ·סיכונים מופחתים בצורה משמעותית מול ניתוח מתיחת הפנים- הסיכונים הכרוכים בהזרקת חומרים אלו לרוב לא משמעותיים וזאת בזכות כך שהם מבוססים על חומר טבעי הנמצא בגופנו, כמו כן בהשוואה לניתוח מתיחת פנים בו עושים שימוש בחומר הרדמה, מבצעים חתכים בפנים ומסירים רקמות עור שלמות בטיפול העלמת קמטים באמצעות חומרי מילוי אין כל צורך בחומר הרדמה מלאה וביצירת חתכים אשר מגדילים את הסיכון.

  ·כאבים חלשים בעת הזרקת החומרים- הכאבים בטיפול העלמת קמטים זה הם בעיקר בזמן ההזרקה (כאבים חלשים מאד שלעיתים אף לא מורגשים כלל בזכות חומר אלחוש שנמרח קודם לכן על אזור הטיפול), בעוד בניתוח מתיחת פנים הכאבים שיורגשו יהיו לאחר הניתוח ולמשך תקופה של מספר שבועות.

  ·לא מצריך תקופת החלמה ארוכה וכואבת- לאחר ניתוח מתיחת פנים יש בדרך כלל צורך באשפוז של יום אחד לפחות ותהליך החלמה ארוך וכואב בו מחלימים החתכים ועור הפנים מסתגל לעיצובו החדש, לעומת זאת בטיפול העלמת קמטים בעזרת חומרי מילוי אין כלל הליך החלמה.

  ·חזרה מהירה לשגרה של חייכם- מיד עם תום הטיפול תשוחררו לשגרת חייכם ללא הגבלות משמעותיות וזאת בניגוד לניתוח מתיחת פנים אשר מצריך לרוב אשפוז של יום אחד לפחות ואחר כך חזרה איטית ומבוקרת של כמה שבועות עד חודשים לשגרת חיים מלאה.

  חסרונו של טיפול העלמת קמטים בפנים באמצעות חומרי מילוי

  ·עמידותו של הטיפול לאורך זמן- עמידותו של הטיפול תהיה זמנית בלבד וזאת בעקבות התפוגגות החומרים אל תוך הגוף לאחר מספר חודשים, מצב זה יאלץ אתכם לעבור טיפול מילוי קמטים אחד לכמה חודשים בכדי להשאיר את תוצאותיו לאורך זמן.

  מלאו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר עבור טיפולי העלמת קמטים בפנים!
  מלאו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר עבור טיפולי העלמת קמטים !
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט