חפש באתר
החלקת קמטים
 

החלקת קמטים

החלקת קמטים עם חומרי מילוי על בסיס חומצה היאלורונית הפכו בשנים האחרונות לטיפול העלמת הקמטים המבוקש והפופולארי ביותר שקיים וזאת בזכות מספר יתרונות שקיימים בשיטה זו שהבולט שבהם הוא יכולת הקליטה של החומר על ידי הגוף בזכות כך שהבסיס של חומרים אלו הוא חומר שנמצא באופן טבעי בגוף.

בעמוד זה נסקור בפניכם מהי בכלל החלקת קמטים, כיצד היא מבוצעת, מהם היתרונות שבטיפול בה, חסרונותיה, קבוצת החומרים הקיימים ועוד…

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  טלפון

  מהי בכלל החלקת קמטים עם חומרי מילוי ואיך היא מתבצעת

  ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן בשיטה זו החלקת הקמטים מתבצעת על ידי קבוצה של חומרי מילוי המבוססים על חומצה היאלורונית, חומר זה קיים בגופנו באופן טבעי ובעקבות כך לרוב גם נקלט באופן חלק וללא סיבוכים. חומרי מילוי אלו מוזרקים אל מתחת לרקמות העור ובכך למעשה יוצרים נפח אשר מעלים את הקמטים ומחליק את העור, את טיפול זה יש לחדש אחת לכמה חודשים מכיוון וחומרי מילוי אלו במשך הזמן מתפוגגים בתוך הגוף ובעקבות כך הקמטים חוזרים לבצבץ שנית.

  היתרונות שבשיטה זו- קיימים מספר יתרונות מאד משמעותיים שהופכים את שיטה זו לכה פופולארית, את יתרונות אלו נסקור בפניכם כעת:

  • קליטה טובה של חומרי המילוי על ידי הגוף- כמו שכבר ציינו קודם לכן חומרי המילוי אשר בהם עושים שימוש מיוצרים מחומצה היאלורונית אשר נמצאת בגוף באופן טבעי ובעקבות כך גם נקלטת על ידיו לרוב ללא כל סיבוך, זהו למעשה גם היתרון הגדול ביותר של שיטה זו.
  • טיפול מהיר –טיפול זה אורך מספר דקות עד שעה (תלוי בהיקף ההזרקות) אשר בסיומו תשוחררו לשגרת חייכם ללא כל צורך באשפוז וזמן החלמה.
  • יעילות-החלקת קמטים על ידי שיטה זו היא אחת הדרכים היעילות ביותר שקיימות ובעלת התוצאות הטובות ביותר למראה עין.
  • אין צורך בניתוח- החלקת קמטים עם חומרי מילוי לא מצריך אתכם לעבור ניתוח מתיחת פנים בכדי להעלים את הקמטים ועל ידי מספר הזרקות תוכלו להשיג תוצאה די דומה ולעיתים אף טובה יותר מאשר הניתוח.

  חומרי המילוי הפופולאריים שבהם משתמשים בהליך זה

  קיימים מספר חומרי מילוי מאד פופולאריים בתחום אשר בהם נעשה שימוש רחב על ידי הרופאים, חומרי מילוי אלו הם: רדיאס, וולומה, רסטילן, טאוסיאל, ג’ובידרם אולטרה וביו אלקמיד, רוצים מידע רחב ומפורט יותר על חומרי מילוי אלו? כנסו עכשיו לעמוד מילוי קמטים!

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת למילוי קמטים!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת למילוי קמטים!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט