חפש באתר
ביו אלקמיד
 

ביו אלקמיד

ביו אלקמיד הינו חומר מילוי בו עושה שימוש נרחב הרפואה האסתטית, חומר זה נחשב לאחד החומרים העמידים ביותר לאורך זמן ואיננו מצריך תחזוקה שנתית שקיימת ברוב חומרי המילוי.

במדריך זה נביא בפניכם מידע רב אודות חומר ביו אלקמיד כגון: מהו בכלל חומר זה, סיכונים ותופעות לוואי של חומר זה, מחיר, יתרונות ועוד…

מהו בכלל ביו אלקמיד?

ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן הביו אלקמיד הינו חומר מילוי אשר בו עושים שימוש רב ברפואה האסתטית כגון: מילוי שפתיים, מילוי קמטים, העלמת צלקות וכ”ו.. הייחודיות של חומר זה היא בעמידותו הגבוה ביחס לחומרי המילוי האחרים לאורך מספר שנים (מלבד הסיליקון שעמידותו נמשכת לנצח).

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  טלפון

  למה מתאים הביו אלקמיד?

  חומר זה מתאים עבור מילוי קמטים על שלל סוגיהם, טיפול בצלקות אקנה עמוקות, עיבוי שפתיים, מילוי של אזור הלחיים, מילוי עדין לאזור הישבן. את חומר זה ניתן לשאוב בחזרה מהגוף במידה והמטופל/ת לא ירצו בו בעתיד.

  ביו אלקמיד תופעות לוואי

  • זיהומים- אחד הסיכונים השייכים לחומר זה הוא התפתחות זיהום באזור ההזרקה, תופעה שכזו אם תופיע לרוב תטופל בעזרת אנטיביוטיקה וסביר להניח כי לא תצריך פעולות נוספות.
  • בצקות- לאחר הזרקת ביו אלקמיד ייתכן ויצוצו בצקות באזור ההזרקה, תופעת לוואי זו לרוב תעלם מעצמה לאחר מספר ימים עד שבועות, אך בכל מקרה פנו לרופא שיבחן את המקרה.
  • תגובה אלרגית- תופעה אלרגית לחומר עלולה להופיע בימים שלאחר ההזרקה לרוב נמנעים מתגובה זו על ידי הזרקת מינון נמוך כמה ימים לפני ביצוע הטיפול בכדי לבדוק האם הגוף אלרגי לחומר ובמידה והוא אכן מראה סימנים של אלרגיה פשוט נמנעים מלהזריק חומר זה.

  ביו אלקמיד יתרונות

  • עמידות לאורך שנים- ובכן כמו שציינו כבר מספר פעמים קודם לכן הביו אלקמיד הינו חומר שעמידותו לאורך שנים היא השנייה בחוזקה (אחרי הסיליקון שעמידותו מחזיקה לעד) ויכול להחזיק בין 5-8 שנים במצב נורמלי.
  • זוכה לאישורם של ארגוני הבריאות העולמיים- חומר זה זכה לאישורים של הארגונים המוערכים ביותר בעולם התרופות כגון: FDA האמריקאי וה- CE האירופאי.
  • רכותו של החומר- חומר זה ידוע ברכותו אשר מעניקה לאזור בו הוא הוזרק מגע נעים וטבעי יותר.
  • עלות הטיפול- עלות הטיפול של ביו אלקמיד הינו מהזולים שבין חומרי המילוי כאשר עלותו היא 1,000 ₪ לסמ”ק.
  • ניתן לשאוב אותו החוצה מהגוף- בניגוד לחומר הסיליקון אשר נחשב הכי קרוב לביו אלקמיד בתוצאותיו לאורך זמן, את הביו אלקמיד ניתן לשאוב החוצה מהגוף בקלות יחסית.
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול בקמטים!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול בקמטים!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט