חפש באתר
מילוי קמטים
 

מילוי קמטים

מילוי קמטים הינו טיפול אשר מעניק מענה ישיר ומהיר לתופעת הקמטים שצצים להם בפנינו לעת זקנה, ללא כל צורך בניתוח מתיחת פנים, מתיחת צוואר או כל ניתוח פלסטי מפחיד אחר שמצריך תהליך החלמה ארוך וגם טומן בחובו סיכונים גדולים.

בתחום מילוי הקמטים קיימים שיטות וסוגים רבים של טיפולים אותם נביא בפניכם במדריך זה בנוסף למידע כללי ובסיסי על דרך זו.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  חומרים איתם מבצעים מילוי קמטים:

  בחלק זה נביא בפניכם תקצירים של החומרים המקובלים ביותר לביצוע מילוי קמטים, למידע המורחב על כל חומר וחומר כגון: יתרונותיו וחסרונותיו, תופעות לוואי, עלויות, עמידותו לאורך זמן וכ”ו.. לחצו על הקישור שמופיע בכל תקציר ותגיעו לעמוד מידע רחב.

  • סיליקון- בשיטת מילוי קמטים זו משתמשים על ידי הזרקת סיליקון נוזלי לאזור הקמטים, חומר זה בעבר גרם למספר סיבוכים שגרמו לרופאים רבים להימנע משימוש בו וזאת על אף כך שהוא עבר שדרוג רציני במהלך השנים האחרונות, למידע נוסף על חומר זה היכנסו לדף מילוי קמטים בעזרת סיליקון נוזלי והמשיכו לקרוא!
  • רדיאס- חומר מילוי קמטים זה נחשב לאמין מאד לטווח ארוך ובעל יכולות לטיפול דווקא בקמטים גדולים, לקריאה מורחבת על חומר זה אנו מזמינים אתכם להמשיך ולקרוא בעמוד מילוי קמטים רדיאס!
  • ביו אלקמיד- חומר למילוי קמטים שהינו חומר קבוע וזאת מכיוון שהוא למעשה שתל, היתרון שלו הוא בזכות עמידותו לאורך השנים וחסרונותיו הם תופעות הלוואי שהוא עלול ליצור, לקריאה מורחבת בנושא היכנסו לעמוד מילוי קמטים ביו אלקמיד וקראו!
  • ג’ובידרם אולטרה– חומר חדש יחסית המעניק שליטה ודיוק גדולים יותר לרופא בעת ההזרקה, כמו כן החומר עצמו מתפזר בצורה טובה יותר ומקרין כלפי חוץ מראה טבעי. למידע נוסף ורחב יותר על זריקה זו היכנסו לעמוד ג’ובידרם אולטרה והמשיכו לקרוא!
  • וולומה-עוד מוצר מצוין של ג’ובידרם אשר ידוע בזכות חסרונם של תופעות לוואי כלשהן, כמו כן מאופיין גם מוצר זה בדומה לג’ובידרם אולטרה בטיפול ללא כאבים. למידע נוסף ומורחב יותר על זריקה זו היכנסו לעמוד וולומה וקראו!
  • רסטילן-חומר וותיק זה הינו טבעי  ומבוסס על חומצה היאלרונית, לרסיטלן עמידות קצרה יחסית (בערך שנה) ורבים יראו זאת כחיסרון. למידע נוסף על חומר זה היכנסו לעמוד מילוי קמטים רסטילן וקראו!
  • טאוסיאל-חומר מילוי קמטים אשר מיוצר על בסיס חומצה היאלורונית ועם רמת דיוק גבוה ונטולת כאבים, לקריאה מורחב על חומר זה היכנסו לעמוד טאוסיאל וקראו!
  מלאו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר עבור טיפולי מילוי קמטים שונים!
  מלאו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר עבור טיפולי מילוי קמטים!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט