חפש באתר
שיניים עקומות
 

שיניים עקומות

שיניים עקומות הן בעיה אסתטית אשר גורמת עוול רב לרבים, זאת מכיוון והפה נמצא באזור הנראה ביותר לעין ובניגוד לפגמים אסתטיים אחרים כמו פצעונים, צלקות קטנות, כתמי פיגמנטציה וכ”ו אשר ניתן להעלים באמצעות פלסטר בצבע העור או מייק אפ, את השיניים העקומות לא ניתן להסתיר ובכל פעם שתדברו הפגם נחשף לעיני כל. אך אל דאגה בעזרת טיפול יישור שיניים תוכלו לשוב ולחייך ללא כל חשש.

בעמוד זה נביא בפניכם מידע אודות טיפול בשיניים עקומות על ידי טיפולי יישור שיניים כגון: יישור שיניים שקוף, יישור שיניים באמצעות טבעות מתכת ועוד..

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  שיניים עקומות כיצד מתמודדים עם בעיה זו?

  ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן שיניים עקומות מהוות פגם אסתטי חמור אשר גורם לרבים להרגיש רע עם המראה החיצוני שלהם, אך פגם זה ניתן לתיקון בקלות על ידי טיפולי יישור שיניים אשר באמצעות אביזרים שונים ומיוחדים יוצרים לחץ על האזור העקום ומיישרים אותו לאט לאט.

  כיצד מתבצע יישור לשיניים עקומות? לפני שנסקור בפניכם את הדרכים ליישר את השיניים, נסביר קודם איך מתבצע ההליך באופן כללי.

  ובכן המבנה העקום של השיניים ייעטף על ידי אביזר כזה או אחר שלמעשה ילחץ את השיניים בכיוון בו הם לבסוף יהיו ישרות, את הלחץ יגביר האורתודנט בכל פעם שיבחין כי השיניים ביצעו התקדמות קלה וניתן לבצע לחץ נוסף, כך שלמעשה זהו תהליך בו עושים צעד קטן כל פעם עד לתוצאה סופית.

  מהם הטיפולים שבהם עושים שימוש ליישור שיניים עקומות:

  • יישור שיניים עקומות באמצעות טבעות מתכת- זוהי השיטה הנפוצה ביותר ליישור שיניים עקומות והיא מבוצעת על ידי מכשיר קיבוע מתכתי אשר מתכוון על ידי חוט ברזל העובר במרכזו ויוצר למעשה את הלחץ הרצוי על השיניים. רוצים לדעת עוד על נושא זה? כנסו לעמוד יישור שיניים באמצעות טבעות מתכת וקראו.
  • יישור שיניים שקוף- בטיפול זה עושים את יישור השיניים העקומות על ידי מכשירים ואביזרים שקופים אשר בזכותם לא ניתן לראות סימנים חיצוניים, למעשה טיפול זה שומר על האסתטיקה החיצונית כמו שאף טיפול יישור שיניים אחר לא מצליח. רוצים לדעת מידע נוסף על טיפול זה? היכנסו לעמוד יישור שיניים שקוף וקראו.

  לטיפולים נוספים היכנסו לעמוד יישור שיניים.

  מלאו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר עבור טיפולי יישור שיניים!
  מלאו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר עבור טיפולי יישור שיניים!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט