חפש באתר
פלטה לשיניים
 

פלטה לשיניים

פלטה לשיניים הינה מכשיר אשר עיקר מטרתו הוא להביא ליישור השיניים על ידי לחץ המופעל בצורה מתונה ולמשך זמן על השיניים אשר צריכות יישור, למכשיר זה קיימות שתי גרסאות כאשר הראשונה היא פלטה קבועה והסרתה תהיה אך ורק על ידי אורתודנט בעוד הגרסא השנייה היא פלטה אשר ניתנת להסרה בקלות גם על ידי המטופל עצמו.

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב אודות פלטה לשיניים כגון: מה ההבדלים בין פלטה קבועה לזו הניתנת להסרה, מהם היתרונות של כל אחת מהן, מהי פלטה לשיניים שקופה ועוד…

מה ההבדל בין פלטה לשיניים קבועה לבין זו הניתנת להסרה?

ובכן ההבדל הבולט ביותר בין שתי הפלטות הוא כמובן היכולת להסיר את הפלטה בכל זמן נתון כאשר את הקבועה יהיה בלתי אפשרי להסיר בכוחות עצמנו אלא רק בעזרתו של אורתודנט בעוד את הפלטה השנייה ניתן להסיר בכל עת ובכל זמן בקלות ובפשטות.

את סוג הפלטה עבורכם יחליט אך ורק האורתודנט על סמך הצרכים הרפואיים אך במקרים בהם ניתן להשיג את אותן תוצאות בשתי סוגי הפלטות הוא יתחשב ברצונכם.

יתרונותיה של פלטה ניתנת להסרה-   ובכן עצם זה שהיא ניתנת להסרה בכל רגע נתון זה כבר יתרון וכאשר יש בפה תחושה לא נעימה ניתן להסירה בקלות, כמו כן יתרון חשוב ביכולת להסיר את הפלטה הוא הניקיון שניתן לבצע בה כאשר היא בחוץ בניגוד מוחלט לזו אשר נמצאת באופן קבוע בפה.

יתרונותיה של פלטה קבועה- מלבד היתרון הרפואי שיש לה על חלק מהמטופלים לא ניתן לאבד את פלטה זו מכיוון והיא מקובעת בניגוד מוחלט לזו אשר ניתנת להסרה בכל רגע ועלולה להישכח מאחור.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  פלטה לשיניים עם צרכים אסתטיים

  ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן פלטה לשיניים הינה מכשיר אשר עיקר מטרתו היא להביא ליישור שיניו של המטופל, יישור שיניים נחשב לטיפול אסתטי ולכן סביר להניח כי למטופל חשובה אסתטיקת הפה שלו, במיוחד עבור אנשים כאלו הומצאו פלטות לשיניים שקופות או כאלו אשר מצופות חרסינה לבנה הנטמעת עם צבע השיניים בפה.

  לרוב מחיריהן של פלטות אלו יהיו גבוהות מאשר אלו הרגילות אך יש לא מעט אנשים אשר מוכנים להשקיע את תוספת העלות הזו למען אסתטיקה מושלמת גם בזמן הטיפול.

  רוצים לקבל הצעת מחיר שווה לפלטה או פגישת ייעוץ עם אחד מהמומחים שלנו בתחום? מלאו את פרטיכם באחת התיבות שבאתר ואנו נחזור אליכם במהרה!

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לפלטה בשיניים מטובי האורתודנטים!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור פלטה בשיניים!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט