חפש באתר
גשר שקוף
 

גשר שקוף

גשר שקוף הוא פתרון אסתטי לטיפול יישור שיניים שבו לא יופיעו הברזלים המאופיינים לגשר שיניים רגיל, פתרון זה מתאים עבור אלו שרוצים לשמור על אסתטיקת הפה גם במהלך הטיפול.

במאמר זה נביא בפניכם מידע רב אודות אותו גשר שקוף שמשפר את אסתטיקת הפה בו בזמן שהוא גם מיישר את השיניים.

גשר שקוף מהו בעצם?

ובכן יישור השיניים באמצעות גשר מתבצע בזכות לחץ מבוקר ומתגבר אותו יוצר הגשר על השיניים העקומות, אך מראהו של גשר השיניים הרגיל רחוק מלהיות אסתטי וזאת מכיוון כי לרוחב השיניים יבלטו כלפי חוץ מטילי המתכת שמותחים ומחזיקים את הגשר.

גשר שקוף הוא אביזר הנועד לתת מענה עבור אלו שרוצים לשמור על אסתטיקת הפה גם במהלך הטיפול, פעולתו של הגשר השקוף זהה לחלוטין לזו של גשר השיניים הרגיל רק שבמקום טילי המתכת קיימים תחליפים מקרמיקה לבנה או פלסטיק שקוף כך שהמראה הבולט של המתכת נעלם מהשיניים.

הגשר השקוף הוא עוד מכשיר מקבוצת יישור השיניים השקוף בה קיימים מספר אביזרים שונים אשר בעזרתם ניתן לבצע את הטיפול תוך שמירה מוחלטת על האסתטיקה של הפה.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  יתרונותיו של הגשר השקוף

  ובכן מבחינת פרקטיקה אין לגשר השקוף כל יתרון על גשר השיניים המתכתי, למעשה אפילו התוצאות שלו יאחרו לבוא מול זה המתכתי ולכן יידרש בו זמן טיפול ארוך יותר. היתרון העיקרי שקיים בו הוא אותו עניין אסתטי אשר גורם לגשר בשיניים להיטמע ולא לבלוט כלפי חוץ, המחיר של גשר שיניים שקוף יהיה גבוה מזה של המתכתי וההשקעה בו מומלצת אך ורק עבור אלו שממש מרגישים צורך להסתיר את המכשיר ולשמור על אסתטיקת פה מושלמת גם במהלך הטיפול.

  יתרון נוסף שקיים בגשר השקוף הוא אחוז נמוך מאד של פציעות בתוך הפה וזאת בזכות אותם תחליפים של פלסטיק וקרמיקה אשר המגע שלהם עם החלק הפנימי של הפה יהיה חלק וטוב יותר מזה של המתכת.

  האם גשר שקוף עמיד בפני כתמים?

  ובכן התשובה היא כן ולא, תלוי באיזה חומר בחרתם כאשר הגשרים האיכותיים ביותר הם אלו שעשויים מאבן ספיר מיוחדת שלא סופגת את הכתמים (מלבד הגומיות שעלולות להתלכלך,אך אותם גם קל מאד להחליף) בעוד הגשרים הזולים יותר שעשויים מחומרים פשוטים עלולים בהחלט להתלכלך.

  בכל מקרה השתדלו בזמן הטיפול להימנע מהדברים הבאים: שתיית יין, עישון, שתייה מוגברת של קפה, שתייה מוגברת של תה, שתייה של משקאות קלים עם צבעי מאכל ועוד… (שאלו את הרופא המטפל מהי הרשימה המלאה של מאכלים ומשקאות מהם כדאי להימנע בכדי לא להכתים את הגשר השקוף).

  רוצים לקבוע פגישת ייעוץ בנושא או לקבל הצעת מחיר שווה מהטובים שבתחום? מלאו פרטיכם באחת התיבות כאן באתר ואנו נחזור אליכם במהרה.

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור גשר שיניים שקוף!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור גשר שיניים שקוף!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט