חפש באתר
אינויזליין
 

אינויזליין

אינויזליין הינה שיטה ליישור שיניים העושה שימוש בפלטה שקופה אשר ניתנת להסרה בכל עת, השיטה מתבססת על שינוי והחלפת הפלטות אחת לכמה זמן בהתאם לשינוי מבנה השיניים כאשר כל פלטה נבנית ומותאמת בצורה אישית על ידי דגימת משטח שיניים.

בעמוד זה נביא בפניכם את כל המידע אודות יישור השיניים אינויזליין כגון: מהי בכלל שיטה זו וכיצד היא מתבצעת, מהם יתרונותיה על פני שיטות אחרות ועוד..

מהי בכלל שיטת אינויזליין?

ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן אינויזליין הינה שיטה אשר בזכותה ניתן ליישר שיניים באמצעות מספר פלטות שקופות אשר אותן מחלים אחת לכמה זמן על פי שינוי מבנה השיניים של המטופל, המיוחד למעשה בשיטה זו שהיא מתאימה עצמה לשינויים שמתרחשים בשיניים וזאת בזכות לקיחת משטח ובנית הפלטה בהתאם למבנה שהשתנה.

את הפלטה ניתן להוריד מהפה בכל זמן נתון וזה נוח כאשר אוכלים או מצחצחים שיניים אך בכדי שהטיפול יצליח יש להרכיבם לפחות 20 שעות ביממה.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  היתרונות שקיימים בשיטת אינויזליין

  • שקוף למראה- אחד היתרונות הבולטים בשיטת אינויזליין נמצא במראה השקוף ובלתי נראה שלה כלפי חוץ כך שהאסתטיקה של הפה נשמרת, רבים הם האנשים אשר רוצים לעשות טיפול יישור שיניים אך נרתעים מהמראה האסתטי שהגשר או פלטת המתכת יוצרים ולכן מחפשים אחר טיפול יישור שיניים שקוף כאשר אחת השיטות המובילות בתחום זה היא לא אחרת מאשר שיטת האינויזליין.
  • איננה מקובעת- הפלטות בהן עושים שימוש בשיטה זו אינן מקובעות ולכן ניתן לשלוף אותן כאשר רוצים לצחצח שיניים או לאכול.
  • כאבים פחותים עד לא קיימים כלל- בניגוד לשאר השיטות הקיימות כיום בשוק יישור השיניים שיטת אינויזליין נחשבת לבעלת הכאבים הפחותים מבין כולם עד כדי כך שאפילו רוב המטופלים לא חשים כלל כאבים בזמן הטיפול או לאחריו.
  • ללא פציעות בתוך הפה- חלק מהשיטות הקיימות ליישור שיניים גורמות לחיכוך בתוך הפה בין מטילי המתכת לבין רקמות העור הפנימיות, חיכוך זה יוצר במקרים רבים פצעים מציקים וכואבים בתוך הפה. בשיטת אינויזליין פצעים אלו לא מתרחשים.
  • יעילה מאד- שיטה זו נחשבת לאחת השיטות המובילות והיעילות בתחום.

  רוצים לקבוע פגישת ייעוץ והכוונה? רוצים לקבל הצעת מחיר עבור טיפול יישור שיניים? מלאו את פרטיכם באחת מתיבות הפרטים שנמצאות כאן בעמוד ואנו נחזור אליכם במהרה!

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול יישור שיניים!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול יישור שיניים!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט