חפש באתר
יישור שיניים שקוף
 

יישור שיניים שקוף

יישור שיניים שקוף הינו פתרון אסתטי מעולה אשר מעניק את היכולת לבצע טיפול יישור שיניים ללא מפגעים אסתטיים בפה כדוגמת הברזלים והטבעות שנמצאים על גשרי שיניים רגילים.

במדריך זה נביא בפניכם את כל המידע אודות יישור שיניים שקוף כגון: מהו בכלל, שיטות קיימות לטיפול זה ועוד…

יישור שיניים שקוף מהו?

ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן יישור שיניים שקוף הינו טיפול יישור שיניים אשר כולל בתוכו אביזרים שקופים שמעניקים למטופלים מראה יפה ואסתטי יותר בפה, למעשה לטיפול זה מתאים כל מי שמעוניין לבצע יישור שיניים בכל גיל או לכל בעיה.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  שיטות יישור שיניים שקופות:

  גשר שקוף- שיטה זו שקופה למחצה וזאת מכיוון כי הגשר אמנם שקוף (או טבעות חרסינה בצבע השיניים) אך החוט שנמתח לאורכו ויהיה אחראי על המתיחה והלחץ שיופעל על השיניים יהיה עשוי מתכת ולכן גם יראו אותו, לקריאה מורחב על שיטה זו אנו מזמינים אתכם להיכנס אל עמוד גשר שקוף ולקרוא!

  אינויזליין- שיטה מהפכנית זו היא גם השיטה הפופולארית ביותר שקיימת כיום בתחום, בשיטה זו נעשה שימוש סדרה של פלטות שקופות המתאימות למבנה השיניים על פי תבנית שנלקחת מכל מטופל. בשיטה זו מחליפים את הפלטה אחת לכמה זמן כאשר בכל פעם יוצרים את הפלטה קטנה יותר ובכך יוצרים לחץ מחודש על השיניים שזזות בכל פעם בהתאם.

  שיטה זו מספקת את התוצאות השקופות ביותר שניתן להשיג בעת טיפול יישור שיניים ואתם לא תרגישו כל בושה או חשש לחייך, לצחוק ואפילו לפהק בנוכחותם של אחרים. למידע רחב ומפורט יותר על שיטה זו אנו מזמינים אתכם להיכנס ולקרוא בעמוד אינויזליין.

  למי מתאים יישור שיניים שקוף?

  בדרך כלל קהל היעד העיקרי של שיטות אלו הם אנשים בוגרים (20-70) שהחליטו לטפל בשיניים עקומות, שיניים שמטפסות אחת על השנייה, רווחים גדולים בשיניים, בעיות סגר או כל תופעה אחר של חוסר אסתטיקה בפה ולא רוצים להסתובב עם טבעות ברזל בשיניים.

  היתרון של יישור שיניים שקוף

  היתרון של יישור שיניים שקוף הוא ביכולתו להעלים את המראה הלא מחמיא של הברזלים בשיניים ולגרום למטופל להרגיש בנוח בזמן הטיפול שעלול להמשך לא מעט זמן.

  מלאו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר עבור טיפול יישור שיניים שקוף!
  מלאו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר לטיפול יישור שיניים שקוף!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט