חפש באתר
יישור שיניים פנימי
 

יישור שיניים פנימי

יישור שיניים פנימי הוא פתרון אסתטי מושלם עבור אנשים הרוצים ליישר את שיניהם מבלי שאף אחד יבחין בכך, הטיפול לרוב מומלץ עבור מבוגרים שעוברים את הליך היישור  ומתביישים בברזלים הבולטים שמודבקים על השיניים.

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב אודות יישור שיניים פנימי כגון: מהו בכלל יישור שיניים פנימי וכיצד הוא מתבצע, יתרונותיו, חסרונותיו, למי מתאים טיפול זה ועוד…

מה זה בכלל יישור שיניים פנימי וכיצד הוא מתבצע?

ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן יישור שיניים פנימי הוא הליך אשר מתבצע בצורה נסתרת ולא גלויה כלפי חוץ, הליך יישור שיניים רגיל באמצעות גשר עם סמכי מתכת הוא ההליך היעיל ביותר אך הוא גובה מחיר אסתטי כבד כאשר סמכי הברזל המודבקים אל השיניים וביניהם חוט הברזל בולטים כלפי חוץ וגורמים לפינו להיראות כמו מסילת רכבת.

בכדי להעלים את פגם אסתטי זה הומצאו מספר פתרונות הכוללים בין היתר סמכים שקופים מפלסטיק או כאלו לבנים מחרסינה אשר משתלבים עם צבע השיניים ובכך גורמים למראה הברזל טיפה להיעלם, אך עדיין קיים חוט המתכת שחוצץ את כל הסמכים.

יישור שיניים פנימי הוא הפתרון המושלם מכיוון כי סמכי הברזל והחוט שחוצץ אותם נמצאים בצדם הפנימי של השיניים ובכך מנטרל את הפגם האסתטי ללא כל קושי ובאופן הכי אפקטיבי שקיים. למעשה יישור שיניים פנימי הוא אותו הליך של גשר השיניים הרגיל ורק הצד בו מודבקים הסמכים הוא שונה.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  היתרון של יישור השיניים הפנימי

  ובכן היתרון של הליך יישור שיניים זה הוא מן הסתם האפקט האסתטי שלו, כאשר בזכותו אף אחד לא יכול להבחין בסמכי הברזל המוסתרים בפנים הפה ובכך מתאפשר למטופל לחייך ולדבר מבלי להרגיש מבוכה בכל פעם שהשיניים נחשפות כלפי חוץ.

  החסרונות של שיטת יישור שיניים פנימי

  ובכן ראשית הליך זה נחשב ליקר יותר מאשר גשר השיניים החיצוני ובעקבות כך נחשב לפחות נפוץ ופופולארי, כמו כן כאשר סמכי הברזל מודבקים בפנים הפה, נוצר חיכוך בינם לבין הלשון ולעיתים קיימים מטופלים אשר מתקשים להתרגל למגע זה ואפילו סובלים ממנו כאשר הלשון תהיה מגורה ובעלת תחושה לא נעימה.

  למי מתאים טיפול זה?

  טיפול זה מתאים בעיקר עבור אנשים מבוגרים אשר עוברים טיפול יישור שיניים ולא רוצים שההליך יבלוט כלפי חוץ, כמו כן קיימים מספר הגבלות באופן מבנה השיניים ובבריאות הפה אשר עלולות להביא לכך שלא תוכלו לעבור טיפול זה ובכדי לבדוק זאת יש להיפגש עם אורתודנט מקצועי שיבדוק את פיכם ויקבע האם אתם כשירים לטיפול זה או לא.

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת עבור יישור שיניים פנימי!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת עבור יישור שיניים פנימי!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט