חפש באתר
יישור שיניים מחיר
 

יישור שיניים מחיר

עלויותיהם של טיפולי יישור שיניים משתנים בין שיטה לשיטה ובעמוד יישור שיניים מחיר נביא בפניכם את טווח המחירים המשוער לכל טיפול וטיפול, אך עליכם לקחת בחשבון כי המחירים עלולים להשתנות כלפי מעלה כאשר מדובר ברופא בעל שם וניסיון בתחום, כמו כן המחיר עלול להיות נמוך יותר אצל רופא לא מנוסה ולא מספיק מקצועי.

יישור שיניים שקוף- בשיטה זו נעשה שימוש באביזרים ליישור שיניים שקופים ככה שהאסתטיקה החיצונית תישמר ולא תיפגע על ידי הברזלים המעטרים את השיניים בשיטה הרגילה של יישור שיניים, אביזרים אלו מיוצרים עבור כל אדם בצורה אישית ומותאמת לאחר שנלקחה ממנו דגימת לסת. טווח המחירים של טיפול זה נע בין 8,500-16,00 ₪ וכולל בתוכו בנוסף לאביזרים גם את הביקורים במרפאה שנערכים אחת לשבועיים.

יישור שיניים באמצעות תומכי מתכת- שיטה זו היא הנפוצה, הוותיקה והזולה ביותר שקיימת כיום בשוק והיא עושה שימוש בטבעות מתכת חיצוניים היוצרים לחץ על השיניים ומקבעים את צורת הלסת החדשה בצורה זאת, הבעיה בשיטה זו היא הפגיעה באסתטיקה החיצונית של הפה כאשר בכל פעם שתחייכו הברזלים שעוטפים את שיניכם יחשפו. טווח המחירים של טיפול זה נע בין 6,000-10,500 ₪

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  יישור שיניים מחיר של טיפול באמצעות תומכים פנימיים- שיטה זו היא היקרה מבין אלו שהצגנו עד כה והיא מיועדת עבור אלו שמעדיפים את האסתטיקה החיצונית על פני הוזלת המחיר, בשיטה זו נעשה שימוש באביזרי קיבוע ומתיחה פנימיים שבזמן פתיחת הפה לא ניתן לראותם כלפי חוץ. טווח המחירים עבור שיטה זו הוא כאמור הגבוה ביותר בין השיטות הקודמות שסקרנו והוא נע בין 19,000-30,000 ₪

  להשוואת מחירים עם הרופאים איתם אנו עובדים וגם עבור הצעות מחיר לשיטות אחרות של יישור שיניים, אנו מזמינים אתכם למלא את פרטיכם בתיבה שנמצאת בתחתית העמוד ונציגינו יצרו עמכם קשר בהקדם האפשרי!

  מלאו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר עבור כל טיפול יישור שינים שתבחרו!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעות מחיר עבור טיפולי יישור שיניים!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט