חפש באתר
יישור שיניים בלייזר
 

יישור שיניים בלייזר

יישור שיניים בלייזר הינו טיפול תומך להליך יישור שיניים רגיל ולא מתיימר להיות זה שגורם לתוצאה אלא אך ורק זה שמבצע טיפול משלים ובכך מסייע להליך היישור להתבצע בצורה איכותית יותר. במדריך זה נביא בפניכם את כל המידע אודות יישור שיניים בלייזר כגון: מהו בכלל הליך זה וכיצד הוא מתבצע, מהו תורם ועוד..

יישור שיניים בלייזר מהו בכלל וכיצד הוא מתבצע?

בכדי לבצע יישור שיניים יש לייצר לחץ קל על הלסת שיגרום לשיניים לזוז ולהתעצב מחדש, מכשיר הלייזר איננו מבצע לחץ ומכיוון זאת גם איננו גורם ליישור השיניים, אז מהו תפקידו בהליך זה?

ובכן כמו שציינו כבר קודם לכן תפקידו של מכשיר הלייזר הוא לבצע טיפול משלים ליישור השיניים ובאמצעות כך להבטיח תוצאות טובות יותר, טיפול משלים זה כולל את הדברים הבאים:

 • חשיפתם של שיניים כלואות.
 • חיתוך פרנום.
 • חיתוך הרקמה הקלה.

הכנה לטיפול יישור שיניים באמצעות לייזר

בריאות החניכיים והפה היא התניה לתהליך יישור שיניים ואת זאת ניתן לבצע בעזרת מכשיר הלייזר אשר יוכל לטפל במחלות חניכיים, דלקות חניכיים, קדיחת חורים לביצוע סתימות, חיטוי של הצטברויות חיידקים, ניקוי אבנית וכתמים אחרים מהשיניים.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  יישור שיניים בלייזר למען אסתטיקה גבוה יותר

  לאחר יישור השיניים מראהו של הפה יראה אסתטי יותר כאשר השיניים לא יבלטו ויראו בקו ישר ואחיד, אך זה לא מספיק בכדי שתהיה אסתטיקה מושלמת לפה, לעיתים לאחר הליך יישור השיניים הברזלים או האביזרים השונים בהם משתמשים עלולים ללכלך את השיניים, מכשיר הלייזר יכול לסייע באמצעות הלבנת שיניים אשר תחזיר את הברק והלובן ותשלים את מהפך האסתטיקה של הפה.

  מלאו פרטים וקבלו מספר הצעות מחיר עבור יישור שיניים בלייזר!
  מלאו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר ליישור שיניים בלייזר!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט