חפש באתר
יישור שיניים
 

יישור שיניים

יישור שיניים הינו טיפול אסתטי המתאים לאנשים עם מבנה שיניים עקום או בולט אשר רוצים לתקן את המעוות ולחייך מבלי להרגיש בושה או פחד שיהיו ללעג בפני אחרים.

יישור השיניים הוא טיפול אותו ניתן לבצע בכמה שיטות אותן נביא בפניכן במדריך זה יחד עם מידע נוסף אודות הטיפול כגון: יישור השיניים באופן שקוף, יישור השיניים בלייזר, יישור ללא גשר, מחירים של כל הטיפולים ועוד..

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  יישור שיניים שיטות

  ובכן בשוק כיום קיימות מספר שיטות ליישור שיניים אך אנחנו בוחרים להתמקד רק באלו אשר נחשבות לפופולאריות ואותן נסקור בפניכם כאן באתר אסתטיק נט.

  • יישור שיניים שקוף- טיפול זה הוא הליך אסתטי אשר יעניק לכם מראה חדש ויפה יותר כאשר הוא יסתיים אך כל עוד הוא נמשך תאלצו להסתובב עם ברזלים בשיניים ואסתטיקה לא באמת תהיה המילה שתאפיין אתכם. אך כיום גם לבעיה אסתטית זו מצאו פתרון כאשר האביזרים בהם משתמשים על מנת ליישר את השיניים נוצרו שקופים ובזכות כך לא תפגע החיצוניות שלכם. רוצים לקרוא על שיטה זו מידע מפורט ורחב יותר? היכנסו עכשיו לעמוד יישור שיניים שקוף ומצאו מידע זה!
  • יישור שיניים בעזרת תומכי מתכת חיצוניים- שיטה זו הינה השיטה הרגילה והנפוצה ביותר שקיימת ליישור שיניים אשר עושה שימוש במכשיר קיבוע מתכתי אשר יוצר לחץ על השיניים וגורם להם להתקבע על פיו, רוצים לקרוא מידע רחב ומקיף יותר על שיטה זו כגון: כמה היא עולה, כיצד היא מתבצעת וכ”ו? כנסו לעמוד יישור שיניים באמצעות תומכי מתכת וקראו!
  • יישור שיניים בלייזר- זוהי למעשה לא שיטה ליישור שיניים אלא אמצעי עזר לתוצאות טובות יותר של הטיפול עצמו . רוצים לדעת מידע נוסף על שיטה זו? היכנסו לעמוד יישור שיניים בלייזר וקראו!
  • יישור שיניים פנימישיטה זו מאפשרת לכל אחד ואחת מכם ליישר את שיניהם בדרך היעילה ביותר שהיא גשר המתכת, אך בניגוד מוחלט לשיטה הרגילה אשר מתאפיינת במראה אסתטי לקוי בעקבות סמכי הברזל בהליך יישור השיניים הפנימי לא רואים כלל עדות לטיפול. רוצים לדעת כיצד הליך זה מתבצע? כנסו לעמוד יישור שיניים פנימי וקראו!
  • גשר שקוף- גשר שקוף הוא הפתרון האסתטי למראה המכוער של הברזלים בשיניים שמאפיינים את הגשר המסורתי ובזכות כך מעניק תחושה טובה יותר למטופלים, למידע נוסף על אביזר זה אנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד גשר שקוף ולקרוא!

  יישור שיניים מחירים

  מחיריהם של טיפולי יישור השיניים משתנים מן הסתם בין טיפול לטיפול כאשר הסכומים יכולים לנוע בין 6,000-30,000 ₪, בעמוד הבא נסקור בפניכם את מחיריהם המשוערים של כל שיטה ושיטה, אז כנסו עכשיו לעמוד יישור שיניים מחיר!

  מלאו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר לטיפולי יישור שיניים!
  מלאו פרטים וקבלו מספר הצעות מחיר עבור טיפולי יישור שיניים!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט