חפש באתר
צלקות אקנה
 

צלקות אקנה

צלקות אקנה הם פגם אסתטי אשר גורם לרבים מפח נפש וביטחון עצמי ירוד וזאת בעקבות מראה חיצוני לקוי, צלקות אלו לרוב יופיעו בצורה של שקעים (חטטים, חורים) באזור הפנים ויהיו קשות מאד לטיפול בעקבות כך.

בעמוד זה נביא בפניכם את כל המידע אודות הטיפולים הקיימים לטשטוש צלקות האקנה כגון: טשטוש צלקות אקנה עם חומרי מילוי, טשטוש הצלקות עם מכשיר לייזר, טשטוש צלקות אקנה עם טיפול כימי ועוד…

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  טיפולי טשטוש צלקות אקנה

  כמו שכבר ציינו קודם לכם טשטוש צלקות האקנה הוא עניין קשה ליישום וזאת מכיוון כי לרוב אותן צלקות מופיעות כשקעים (חורים, חטטים) ובניגוד לצלקות בולטות אותן ניתן לשטח על ידי שיוף או קילוף, מצב זה מצריך עבודה על העור שמסביב לצלקת ולכן הופך לקשה ומסובך יותר.

  • טשטוש צלקות אקנה על ידי מכשיר לייזר- ובכן בשיטה זו עושה שימוש המטפל במכשיר הלייזר אשר פולט קרניים חזקות שבעזרתן צורבים את הצלקת ובכך גורמים לרקמות העור להתקלף, השימוש במכשיר הלייזר מוגבל לרוב לצלקות בולטות או שקעים רדודים ולכן השימוש בו לצלקות אקנה לא נפוץ כל כך. למידע מפורט ורחב יותר אודות מכשיר לייזר זה היכנסו לעמוד טשטוש צלקות אקנה באמצעות מכשיר לייזר וקראו.
  • טשטוש צלקות אקנה באמצעות חומרי מילוי- טיפול בצלקות אקנה על ידי חומרי מילוי היא שיטה המשיגה תוצאות מידיות ואיכותיות במיוחד, אך יחד עם זאת גם באופן זמני ובכדי לשמר את תוצאות הטיפול יש להמשיך את הטיפול אחת לכמה חודשיים. רוצים לקרוא מידע רחב ומפורט יותר על נושא זה? היכנסו לעמוד טשטוש צלקות אקנה באמצעות חומרי מילוי וקראו!
  • טשטוש הצלקות על ידי טיפול כימי- בשיטה זו יעשה המטפל שימוש בחומר כימי אשר נועד לקלף את העור ולשטח את השקעים לגובה פני העור, שיטה זו דומה מאד לטיפול הפילינג שאנו מכירים.
  • טשטוש הצלקות על ידי ניתוח- במידה וצלקות אלו הן עמוקות וגדולות ניתן לטשטשן על ידי ניתוח שבמהלכו יכרתו רקמות הצלקת ובמקומן ישתיל המנתח רקמות עור חדשות, בכדי לבצע את הליך זה יש לבצעו מספר פעמים.
  • טשטוש הצלקות על ידי זריקת סטרואידים- בטיפול זה יזריק הרופא אל הצלקת זריקת סטרואידים אשר תפעל לפרוק תאי הקולגן שלה.

  רוצים לקבוע פגישת ייעוץ? רוצים לקבל הצעת מחיר לכל טיפול? מלאו את פרטיכם באחת מהתיבות הנמצאות בעמוד זה ואנו נחזור אליכם במהירות המרבית!  

   

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול בצלקות אקנה!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול בצלקות אקנה!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט