חפש באתר
טשטוש צלקות אקנה באמצעות פילינג
 

טשטוש צלקות אקנה באמצעות פילינג

טשטוש צלקות אקנה באמצעות טיפול פילינג היא שיטה ידועה ונפוצה מאד, צלקות אקנה מופיעות ברוב המקרים כשקעים פנימיים ובעקבות זאת הטשטוש שלהן קשה יותר מאשר הצלקות הבולטות איתן קל יותר להתמודד ולהעלים, טיפול הפילינג הוא הטיפול היעיל והטוב ביותר לטשטוש צלקות אקנה בזכות כך שהוא מסיר מספר שכבות עור עד לשכבת השקעים וכאשר העור מתחדש בחזרה צלקות האקנה נהיות מטושטשות או נעלמות לחלוטין.

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב אודות טיפול בצלקות האקנה באמצעות הפילינג כגון: מהו בכלל טיפול זה וכיצד הוא מתבצע, סיכונים שעלולים להתרחש בעקבותיו ותקופת ההחלמה, כמו כן תוכלו לקבל הצעות מחיר אטרקטיביות לטיפול בצלקות אקנה עם פילינג על ידי כך שתשאירו את פרטיכם כאן בעמוד.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  טלפון

  מהו בכלל טיפול זה וכיצד הוא מתבצע?

  ובכן טיפול הפילינג הוא הליך בו מספר שכבות עור (עומק הטיפול תלוי בעומק שקעי הצלקות) מקולפות על ידי שיטה כזו או אחרת (על השיטות הנפוצות ביותר נרחיב בהמשך) העור שהתקלף יתחדש מאוחר יותר וכאשר הליך ההתאחות יסתיים הוא יראה חלק ונקי יותר משקעים מאשר היה קודם לטיפול.

  כיצד טיפול זה מתבצע?

  טיפול בצלקות אקנה על ידי קילוף העור יכול להתבצע בכמה דרכים שונות אותן נציג בפניכם כעת:

  • טשטוש צלקות אקנה על ידי פילינג לייזר- בדרך זו נעשה שימוש במכשיר הלייזר לביצוע הפילינג, קרניו של מכשיר הלייזר התבייתו על אזור הטיפול ויצרבו את העור עד כדי העומק הרצוי, העור הצרוב נושר והגוף מתחיל לחדש את העור. למידע רחב ומפורט יותר על שיטה זו היכנסו לעמוד פילינג לייזר!
  • טשטוש צלקות אקנה באמצעות פילינג כימי- שיטה זו מיושמת על ידי שימוש בחומר בעל מרכיבים כימיים אשר בזמן שהם באים במגע עם העור הם גורמים לכוויה שמסירה מספר שכבות. למידע נוסף אודות שיטה זו היכנסו לעמוד פילינג כימי!
  • טשטוש צלקות אקנה עם פילינג מכני- מכשיר מכני זה הוא מעין שפורפרת שבקצה שלה יש ראש שיוף מסתובב אשר אחראי על שיוף העור, באמצעות מכשיר שיוף זה מסירים את כמות השכבות שרוצים וכך למעשה גורמים לעור להתחדש ולטשטש את צלקות האקנה על הפנים. למידע רחב ומפורט יותר היכנסו לעמוד פילינג מכני!

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לטיפול פילינג לצלקות אקנה!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לטיפול פילינג לצלקות אקנה!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט