חפש באתר
טיפול בצלקות אקנה בעזרת גלי רדיו
 

טיפול בצלקות אקנה בעזרת גלי רדיו

צלקות אקנה הם בעיה אסתטית נפוצה הנובעת כתוצאה של טיפול לא נכון בפצעי האקנה, צלקות אלו עלולות להופיע במספר מקומות בגוף כאשר בדרך כלל נוכל למצוא אותם בעיקר על אזור הפנים והצוואר שם גם הפגיעה האסתטית גדולה ובולטת יותר למראה עין.

טיפול בצלקות אקנה יכול להתבצע בכמה שיטות כאשר במדריך זה נביא בפניכם מידע רב אודות הטיפול באותן צלקות באמצעות גלי רדיו.

טיפול בצלקות אקנה בגלי רדיו

ובכן בשיטה זו הטיפול בצלקות האקנה מתבצע בעזרת גלי רדיו (בהמשך נסביר בצורה מפורטת יותר כיצד זה בדיוק מתבצע) עם מינימום תופעות לוואי זמני החלמה מהירים.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  כיצד מתבצע טיפול זה?

  ובכן בשיטה זו משתמשים בגלי רדיו שבזכותם ניתן לבצע טיפול זה לכל סוג עור וללא כל הגבלות, למעשה גלי הרדיו פוגעים באזור הצלקות וגורמים לפגיעה בעור בעזרת כוח האנרגיה שטמון בהם, פגיעה זו תביא את העור למצב של קילוף והסרה (מספר שכבות של עור) ותאלץ את העור להתאחות מחדש כאשר הפעם הוא יתאחה ללא הצלקות שהיו לפני.

  היתרונות של טיפול זה הם: יכולת הדיוק שניתן להשיג בו כאשר נתקלים בצלקות עמוקות ורחבות יותר, היכולת לבצע טיפולים בכל אדם ללא כל קשר לסוג העור שלו, זמן החלמה קצר במיוחד, תוצאות סופיות טובות.

  במידה ואתם מעוניינים במידע נוסף, פגישת ייעוץ או הצעת מחיר אנו מזמינים אתכם להשאיר את פרטיכם באחת מתיבות אסוף הפרטים שלנו ונציגינו יחזרו אליכם במהרה!

  כמו כן אנו מזמינים אתכם להמשיך ולקרוא באתר אסתטיק נט על טיפולי אסתטיקה נוספים היכולים להיות קשורים לנושא כגון: טיפול באקנה, פילינג, פילינג כימי, טיפול בצלקות אקנה ועוד..

  מלאו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר עבור טיפול העלמת צלקות אקנה!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור טיפול בצלקות אקנה!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט