חפש באתר
העלמת צלקות אקנה בלייזר
 

העלמת צלקות אקנה בלייזר

צלקות אקנה הן זכר לפצעי אקנה שהיו על פנינו בעבר ופגע אסתטי אשר גורם לאנשים רבים בכל רחבי העולם מפח נפש עצום ובמקרים רבים גם מוביל לביטחון נמוך ורגשות נחיתות, כיום ישנן לא מעט שיטות אשר בעזרתן אפשר לבצע טיפול בצלקות אקנה כאשר כל שיטה מתאימה לאופי צלקת שונה לדוגמא: צלקות אקנה עמוקות (חורים) יטופלו בצורה הטובה ביותר על ידי חומרי מילוי, צלקות גבוהות וגדולות יטופלו בצורה הכי טובה בעזרת מכשיר לייזר וכ”ו..

בעמוד העלמת צלקות אקנה בלייזר נסקור בפניכם את מכשיר הלייזר אשר הפך לבורג מרכזי בעשור האחרון בתחום העלמת הצלקות.

טשטוש צלקות אקנה בלייזר

ובכן לפני שנביא בפניכם כל מידע כזה או אחר על מכשיר הלייזר חשוב לנו תחילה לציין ולהדגיש כי ברוב המקרים הצלקות עצמן לא ייעלמו לחלוטין אלא יטושטשו על ידי המכשיר לתוצאה הכי טובה שהוא יוכל להביא אותם (התוצאה הסופית תהיה כמובן תלויה בגדול הצלקת) וזה תופס גם לכל שאר הטיפולים אשר קיימים בתחום.

עכשיו אחרי שהבהרנו נקודה חשובה זו אפשר להתחיל ולסקור את שיטת טשטוש צלקות האקנה בלייזר, ובכן כמו שציינו קודם לכן שיטה זו מתאימה בעיקר לצלקות אקנה גדולות ובולטות אשר בדרך כלל שאר השיטות אינן יכולות להתמודד עימן, מכשיר הלייזר יתמקד על הצלקת וישטח אותה לכדי שכבה אחידה עם שאר העור באזור הטיפול.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  כיצד בדיוק פועלת שיטה זו?

  ובכן בתחילת הטיפול יבצע הרופא זריקת הרדמה מקומית לאזור הטיפול בכדי שלא תרגישו את צריבת העור שיבצע המכשיר בעת הסרת הצלקות ולאחר שחומר ההרדמה יחל לפעול ימקד הרופא את קרני הלייזר אל עבר הצלקת ואלו יחלו לצרוב אותה ולשטח אותה עד כדי שתיווצר שכבה אחידה עם העור באזור הטיפול.

  תוצאות הטיפול- ובכן כמו שכבר ציינו טיפול זה איננו נועד להעלים את הצלקות כמו שרבים נוטים לקרוא לו אלא לטשטש אותן לרמה כזו שלפעמים צריך להתאמץ בכדי לראותם.

  בכדי לקבל ייעוץ חינם והצעות מחיר לטיפול טשטוש צלקות אקנה בלייזר השאירו פרטיכם באחת מהתיבות שנמצאות בדף (למעלה בצד ימין וכאן מתחת לטקסט) ונציגינו יפנו אליכם בהקדם האפשרי!

  מלאו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר עבור טיפול העלמת צלקות אקנה בלייזר!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לטיפול העלמת צלקות אקנה בלייזר!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט