חפש באתר
טיפול בצלקות אקנה
 

טיפול בצלקות אקנה

צלקות אקנה הם בעיה המשותפת לאנשים רבים בכל העולם הסובלים מחטטים בפניהם כתוצאה של פצעי אקנה בעבר, טיפול בצלקות אקנה ניתן לביצוע כיום במספר דרכים שונות אשר לכל אחת מהן יתרונות וחסרונות משלה.

במדריך טיפול בצלקות אקנה נביא בפניכם מידע רב אודות שיטות אלו כגון: טיפול בצלקות אקנה בעזרת חומרי מילוי, העלמת צלקות אקנה בעזרת ניתוח, העלמת צלקות אקנה בעזרת לייזר ועוד..

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  טיפול בצלקות אקנה שיטות קיימות:

  ובכן כמו שכבר ציינו מעלה ישנן מספר שיטות טיפול הקיימות בתחום זה ולכל שיטה יתרונות וחסרונות שונים באפקטיביות ובעמידות שלה במלחמה נגד אותם צלקות אקנה מעצבנות ומגעילות.

  העלמת צלקות אקנה בעזרת חומר מילוי- במידה וצלקות האקנה יופיעו כחורים בפנים ניתן יהיה למלא אותם בעזרת חומרי מילוי אותם אנו מכירים היטב בתחום האסתטיקה, חומרי מילוי אלו יוחדרו אל מתחת לפני העור על ידי הזרקה מדויקת ויגרמו למילוי נפח האזור שתוצאתו הסופית תהיה טשטוש הצלקת ופנים חלקות יותר. למידע רחב ומפורט יותר היכנסו לעמוד טשטוש צלקות אקנה באמצעות חומרי מילוי!

  העלמת צלקות אקנה בעזרת ניתוח- טיפול בצלקות אקנה בעזרת ניתוח מיועד לצלקות עמוקות ורחבות. בעת ניתוח זה יבצע המנתח הסרה וכריתה של חלק מרקמות העור ולאחר מכן תבוצע השתלה של עור חדש באזור.

  טיפול בצלקות אקנה בעזרת הזרקת סטרואידים- בעת טיפול זה מקבל המטופל סדרת הזרקות של חומר סטרואידים כלשהו לאזור הצלקת, סדרת הזרקות זאת גורמת לדיכוי של חומר הקולגן שגורם גם לפירוקה של הצלקת.

  טיפול בצלקות אקנה בעזרת לייזר- טיפול העלמת צלקות אקנה באמצעות מכשיר לייזר מתאים בעיקר לצלקות בולטות או כאלו שאינן עמוקות. בשיטה זו מסיר מכשיר הלייזר שכבות עור בכדי להגיע למרקם עור חלק בו הצלקת נעלמה (שיטה זו איננה מתאימה לכל סוג עור, שאלו את הרופא המטפל האם אתם מועמדים לשיטה זו) למידע רחב יותר על שיטה זו היכנסו לעמוד טשטוש צלקות אקנה בלייזר וקראו.

  טיפול בצלקות אקנה באמצעות קילוף כימי- שיטה זו מזכירה באופייה טיפול פילינג, בשיטה זו יוסרו מספר שכבות עור באמצעות חומר כימי שיאלצו את הגוף להתחדשות העור במקום ללא צלקות (טיפול זה מתאים לצלקות שטחיות בלבד).

  העלמת צלקות אקנה על ידי שימוש בגלי רדיו- שיטה חדשנית ומהפכנית זו מתאימה לכל סוגי העור ופועלת להסרתם ולהעלמתם של צלקות האקנה על ידי שימוש בחום גלי הרדיו אשר פוצע בצורה מכוונת את אזור הצלקת וגורם לחידוש העור בצורה כזו שהצלקת תעלם. למידע נוסף אודות טיפול זה הכנסו לעמוד טיפול בצלקות אקנה בעזרת גלי רדיו וקראו!

  לייעוץ חינם והצעות מחיר אתם מוזמנים להשאיר את פרטיכם באחת מתיבות מילוי הפרטים שלנו ואנו נעשה כל מאמץ לחזור אליכם מהר ככל הניתן.

  מלאו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר עבור טיפולי העלמת צלקות אקנה!
  מלאו את פרטיכם וקבלו הצעות מחיר לטיפול בצלקות האקנה!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט