חפש באתר
פיגמנטציה בפנים
 

פיגמנטציה בפנים

פיגמנטציה בפנים היא לרוב תוצאה של חשיפה ממושכת אל מול קרני השמש אשר משאירות את חותמן בצורה של נמשים או כתמי צבע שונים מזה של גוון העור (נקודות חן הן תוצאה גם כן של חשיפה מרובה לשמש אך הסרתם שונה לחלוטין משיטות של העלמת פיגמנטציה ולכן לא נדון בהם בקטגוריה זו), כתמים ונמשים אלו יכולים להופיע בכל מקום בגוף אך מכיוון והפנים שלנו הן המקום החשוף ביותר בגוף אז מן הסתם הן הראשונות שסופגות את כתמי הפיגמנטציה שפוגמים בצורה ישירה באסתטיקה החיצונית שלנו.

במדריך זה נביא בפניכם מידע רב אודות הטיפול בכתמי פיגמנטציה בפנים כגון: פוטו רג’וביניישן, פילינג כימי, טיפול בפיגמנטציה באמצעות מכשיר לייזר ועוד…

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  פיגמנטציה בפנים שיטות טיפול מומלצות:

  • טיפול בכתמי פיגמנטציה בפנים בשיטת פוטו רג’וביניישןשיטה זו עושה שימוש במכשיר הפוטו רג’וביניישן אשר פולט הבזקי אור עוצמתיים היכולים לחדור לכל שכבת עומק בה יהיה מצוי הכתם ולהסירו, בשיטה זו ניתן לכוון את עוצמתם של הבזקי האור ולכן הוא מתאים גם לאזור הפנים. למידע רחב יותר על שיטה זו אתם מוזמנים להיכנס לעמוד פוטו רג’וביניישן!
  • טיפול בכתמי פיגמנטציה בפנים בעזרת פילינג כימיטיפול זה הנקרא פילינג כימי עושה שימוש בחומצה גליקולית אשר תפקידה יהיה לקלף את שכבות העור באזור הכתם ולהסיר אותו בצורה זו וכאשר העור יתחדש שוב הוא יהיה נקי וחלק שוב. לקריאה נוספת על שיטה זו היכנסו לעמוד פילינג כימי וקראו!
  • מכשיר לייזר- אחת השיטות היעילות והטובות ביותר לטיפול פיגמנטציה בפנים היא באמצעות מכשיר הלייזר שמקלף את העור באזור הכתם על פי עומקו ומעלים אותו, שיטה זו היא אחת המדויקות ביותר שקיימות בתחום ולכן מתאים מאד לאזור הפנים. לקריאה נוספת על מכשיר זה היכנסו לעמוד פילינג לייזר!
  • טיפול בכתמי פיגמנטציה בפנים באמצעות תכשירים ביתיים- קיימים לא מעט תכשירים ביתיים אשר ניתן להשיג בבתי המרקחת או על ידי מתן מרשם רופא ומטרתם הבהרה של העור (תכשירים אלו נותנים מענה אך ורק לכתמים שטחיים) דאגו לפני הקנייה והשימוש לאבחן את עומקו של הכתם אצל רופא עור מומחה.
  מלאו פרטים וקבלו מספר הצעות מחיר עבור העלמת כתמי הפיגמנטציה בפנים!
  מלאו את פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לטיפול העלמת כתמי הפיגמנטציה
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט