חפש באתר
פיגמנטציה
 

פיגמנטציה

פיגמנטציה היא תופעה נפוצה של כתמים המופיעים על פני העור כתוצאה של שינוי המלנין (מלנין זהו הפיגמנט אשר אחראי על צבע העור), שינוי זה בדרך כלל קורה בעקבות חשיפה לשמש או כל השפעה סביבתית אחרת, ישנם גם אנשים אשר אצלם כתמי הפיגמנטציה הם תוצאה מולדת ולא קשורים לשום השפעה סביבתית.

מהו למעשה המלנין ולמה הוא משתנה?

ובכן כמו שציינו כבר מעלה המלנין הינו הגורם האחראי על שינוי צבע העור והוא מושפע לרוב מחשיפה לשמש כאשר חשיפה רגילה גורמת לעור להשחים (שיזוף) אך במקרים מסוימים המלנין מתרכז במקום מסוים ובצורה לא אחידה ואז למעשה נוצרים אותם כתמי פיגמנטציה אשר יכולים להופיע במגוון צורות וצבעים.

כתמי פיגמנטציה עמוקים או שטחיים מה הם?

כאשר מופיעים כתמי פיגמנטציה הם עלולים להופיע בעומקים שונים זה מזה כאשר ככל שהעומק גדול יותר ככה גם קשה יותר להסיר אותם, כשאנו אומרים עומק אנחנו מתייחסים לכמות שכבות העור מתחתיהן נמצא הכתם כאשר העור עצמו בנוי משכבות רבות.

ברוב המקרים טיפול בפיגמנטציה נעשה על ידי הסרה כזו או אחרת של שכבות העור בהן שוכן הכתם ומן הסתם ככל שהכתם נמצא עמוק יותר יהיה צורך בהסרה גדולה יותר של שכבות עור כאשר פעולה זאת תגדיל את הסיכונים ותגרום להחלמה קשה וארוכה יותר של המטופל.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  כיצד ניתן להתמודד עם כתמי פיגמנטציה אלו?

  כתמי פיגמנטציה אלו לרוב מופיעים במקומות כגון: הפנים, הצוואר, בית החזה והידיים, מקומות אלו הם גלויים לעין והתוצאה היא פגם אסתטי שגורם מפח נפש ללא מעט אנשים בכל רחבי העולם, אז מה עושים?

  מה עושים? פשוט מאד, פונים לאבחון כתם הפיגמנטציה אצל רופא עור אשר יבדוק את עומקו וגודלו של הכתם וימליץ לכם על המשך טיפול לפי חומרת המצב, אתם מוזמנים לראות את האפשרויות העומדות בפניכם על פי דרגת החומרה בתחתית העמוד.

  דרגת חומרה קלה ביותר (כתמים שטחיים)- בדרגת חומרה זו תוכלו לטפל בכוחות עצמכם באמצעות רכישת תכשירים ביתיים אשר ניתן למצוא בכל בית מרקחת, אך במידה ואתם לא רוצים לטפל בעצמכם אלא מעדיפים כי מישהו אחר יעשה את העבודה עבורכם אז תוכלו ללכת לכל קוסמטיקאית מוסמכת ולקבל טיפול פשוט זה.

  דרגת חומרה בינונית- בדרגה זו כבר לא תוכלו לעשות את הטיפול בכוחות עצמכם אלא לבחור ממגוון הטיפולים המתאימים לדרגת חומרה זו כגון: חנקן נוזלי, פוטו רג’ובינישיין, פילינג כימי בינוני ופילינג לייזר.

  דרגת חומרה קשה- בדרגה זו נהיה עדים לכתמים הקשים ביותר להסרה וזאת מכיוון שהם נמצאים בשכבות העמוקות ביותר של העור וההסרה שלהם אמורה להתבצע תוך הסרת אותן שכבות, כמו כן גם מבחר הטיפולים בדרגה זו מצומם יותר וכולל את: פילינג לייזר, פילינג כימי עמוק, פוטו רג’ובינישיין.

  מלאו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר עבור טיפול בכתמי הפיגמנטציה!
  מלאו את פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לטיפול בכתמי הפיגמנטציה
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט